fbpx
TOTALbet sponsorem strategicznym Warty Poznań. Bartłomiej Farjaszewski i Marcin Giera

Konferencja Warty Poznań z nowym sponsorem strategicznym, firmą TOTALbet

Sporym zainteresowaniem poznańskich mediów cieszyła się konferencja prasowa, na której firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie została oficjalnie sponsorem strategicznym Warty Poznań.

Na piątkowy poranek zaprosiliśmy dziennikarzy do hotelu Novotel Malta. Z przedstawicielami prasy, radia i TV spotkali się Wiceprezes Zarządu TOTALbet Marcin Giera i dyrektor marketingu nowego sponsora strategicznego „Zielonych”, Adrian Furmańczyk. Wartę Poznań reprezentował właściciel klubu Bartłomiej Farjaszewski oraz dyrektor ds. marketingu i komunikacji, Jarosław Żubka.

Przy blasku fleszy i w świetle kamer podpisano umowę, na mocy której spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie stała się sponsorem strategicznym Warty Poznań. Kontrakt obowiązuje przez półtora roku, do końca sezonu 2020/21. Zaprezentowano nowe koszulki meczowe poznańskiej drużyny. W centralnym miejscu strojów znalazło się logo firmy TOTALbet. Na zielonej koszulce znak sponsora będzie biały i jaskrawozielony. Natomiast w przypadku białej koszulki – ciemnozielony i jaskrawozielony.

TOTALbet sponsorem strategicznym Warty Poznań. Łukasz Trałka

Nowe koszulki zaprezentowały hostessy oraz Łukasz Trałka, który tym razem pełnił rolę modela. Cała trójka rozpoczęła konferencję w strojach z kodem QR, symbolem akcji #WARTObudować. Po podpisaniu umowy zdjęli te koszulki i pozowali do zdjęć już z logotypem sponsora strategicznego. – Teraz można stawiać na Wartę – rzucił z uśmiechem do dziennikarzy Łukasz Trałka.

Przedstawiciele TOTALbet podkreślali, że do zaangażowania się w sponsorowania Warty Poznań przekonały ich w zarówno bardzo dobre wyniki zespołu i pozycja lidera tabeli Fortuna 1 Ligi, ale również zaangażowanie i profesjonalne podejście do negocjacji ze strony klubu. – Kibice Warty Poznań będą mieli u nas najszerszą ofertę zakładów na mecze ich drużyny – zapewnił wiceprezes TOTALbet, Marcin Giera.

TOTALbet sponsorem strategicznym Warty Poznań

Dziękujemy za zaufanie i witamy nowego sponsora strategicznego w Zielonej Rodzinie!

Zobacz galerię zdjęć z konferencji Warty Poznań i TOTALbet