fbpx
Firma Living Food partnerem Warty Poznań

Firma Living Food partnerem Warty Poznań

Z radością informujemy, że partnerem Warty Poznań została spółka Living Food i stała się właścicielką Pakietu Srebrnego w Klubie Biznesu „Zielonych”. Umowę podpisano na rok. Na mocy porozumienia piłkarze Warty Poznań będą korzystali z produktów z serii ProbioSport naszego nowego partnera.

Living Food to firma stworzona z pasji i prowadzona z pasją. Mamy globalne aspiracje, ale chcemy podkreślać nasze pochodzenie i działać wspólnie z lokalnymi podmiotami – mówi Justyna Piechocka, dyrektor generalny Living Food, spółki, która ma siedzibę w Trzcielu, na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego. – Zdecydowaliśmy się na współpracę z Wartą Poznań. Doceniamy ostatnie wyniki piłkarzy. Podobnie jak Warta Poznań, rozwijamy się dynamicznie i chcemy być utożsamiani z wysoką jakością. Nie bez znaczenia przy podjęciu tej współpracy miał fakt, iż „Zieloni” podkreślają swoje zaangażowanie w kwestie ekologii. Nasze produkty są w stu procentach ekologiczne – podkreśla Justyna Piechocka.

Na klubowej ściance sponsorskiej znalazł się już logotyp „ProbioSport” – to seria produktów, które będzie reklamowana przy okazji meczów Warty Poznań. Koncentrat i napój ProbioSport zostały stworzone z myślą o profilaktyce i suplementacji probiotycznej w codziennej diecie. Ich stosowanie wspomaga regenerację organizmu po intensywnym wysiłku. Przekonują się o tym piłkarze „Zielonych”.

– Współpraca z firmą Living Food to dowód na to, że Warta Poznań ma duży potencjał w tworzeniu atrakcyjnej oferty sponsoringowej. Nie sprowadzamy jej tylko do prostych ekspozycji, ale oferujemy także inne, atrakcyjne świadczenia. Przedstawiciel partnera ma możliwość spotkania z trenerem Piotrem Tworkiem, zespołem „Zielonych”, zebrania opinii na temat skuteczności działania produktów. Cieszy nas, że kolejna firma docenia naszą ofertę sponsorską i wiarygodność klubu – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań.

Witamy w Zielonej Rodzinie!

POBIERZ FOLDER I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT KLUB BIZNESU WARTY POZNAŃ