fbpx
Kibice Warty Poznań, Bartosz Kieliba

Kup wirtualny bilet na mecz Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Mecz Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza nie odbędzie się w zaplanowanym terminie, ale możesz kupić wirtualny bilet na to spotkanie i wesprzeć „Zielonych”. Twoja pomoc znaczy bardzo wiele dla klubu!

W niedzielę, 5 kwietnia piłkarze Warty Poznań mieli rozegrać mecz Fortuna 1 Ligi z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. To już czwarty pojedynek drużyny trenera Piotra Tworka odwołany z powodu pandemii koronawirusa…

Tak jak przed meczem z Olimpią Grudziądz, możesz kupić wirtualny bilet na bilety.klubwarta.pl i udzielić wsparcia Warcie Poznań. Zawieszenie rozgrywek to potężny cios dla klubów, które zostały pozbawione wpływów z tzw. dnia meczu i mają problem z realizacją umów reklamowych, sponsorskich itp. Warta Poznań nie jest tu wyjątkiem.

Wirtualny bilet na mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

W tej poważnej sytuacji na obniżkę swoich zarobków zgodzili się piłkarze, trenerzy i pracownicy Warty Poznań. Wierzymy, że pomoże to naszemu klubowi przetrwać trudny czas.

Drodzy Kibice, już podczas poprzedniej akcji pokazaliście, że #WARTOpomagać. Blisko sto wirtualnych biletów sprzedanych przed meczem z Olimpią Grudziądz jest tego świetnym przykładem! Bilet nie uprawnia do wejścia na stadion, ale będzie pamiątką i niezwykłym dowodem wsparcia okazanego Warcie Poznań.

KUP WIRTUALNY BILET I WSPIERAJ KLUB

Dziękujemy!