fbpx
Warta Poznań - Wigry Suwałki 3:0. Gracjan Jaroch

QUIZ – Czy znasz wszystkich strzelców goli dla Warty Poznań w minionej dekadzie?

Podejmij wyzwanie i sprawdź swoją wiedzę na temat Warty Poznań. Rozwiąż quiz, w którym pytamy o wszystkich strzelców goli dla “Zielonych” w ostatnich dziesięciu sezonach ligowych. #WARTOspróbować 

Od początku sezonu 2010/2011 na listę strzelców Warty Poznań w sumie wpisało się aż 84 piłkarzy. 13 z nich podczas swojej przygody z “Zielonymi” udało się osiągnąć dwucyfrową liczbę trafień. Na drugim biegunie znajduje się 24 zawodników, którzy dla Warty zdobyli po jednej bramce.

W quizie uwzględniliśmy strzelców goli we wszystkich oficjalnych meczach – zarówno w rozgrywkach ligowych (I liga, II liga oraz III liga), jak i także pucharowych (Okręgowy Puchar Polski oraz Puchar Polski).

Wśród zdobywców bramek dla Warty są piłkarze o przeszłości w reprezentacji Polski oraz setkach meczów na poziomie Ekstraklasy, ale także zawodnicy, nad których nazwiskami trzeba nieco dłużej pogłówkować.

Jak wypełnić quiz?

Poniżej znajduje się pusta lista piłkarzy, którą należy zapełnić. Aby to zrobić, trzeba wpisać poprawne nazwisko lub imię i nazwisko piłkarza, które następnie pojawi się na liście. Żeby ułatwić wam nieco zadanie, po lewej stronie rubryki czekającej na Waszą odpowiedź znajduje się liczba goli, którą dany piłkarz strzelił dla Warty, natomiast po prawej lata, w których reprezentował on “Zielonych”. Aby rozpocząć quiz, należy nacisnąć przycisk “PLAY”.

Na rozwiązanie całego quizu macie 20 minut. Powodzenia!