fbpx
Akademia Warty Poznań. Fot. Maciej Szpakowski

Nabory do Akademii Warty Poznań – także dla dziewczynek [FORMULARZ]

Nabór do I klasy Warty Poznań w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego oraz testy selekcyjne przed przyjęciem do VII klasy Warty Poznań w Szkole Podstawowej nr 21 odbędą się w czerwcu. Na ten miesiąc są też zaplanowane nabory uzupełniające do wszystkich roczników Akademii Warty Poznań oraz do, powstającej właśnie, grupy dziewczęcej „Zielonych”.

Dopiero tydzień temu do zajęć wrócili młodzi zawodnicy z Akademii Warty Poznań. Wcześniej, przez blisko dwa miesiące, treningi były zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa. Wstrzymanie działalności klubów sportowych spowodowało również, że później niż zwykle odbędą się nabory do klas Warty Poznań oraz nabory uzupełniającej do klubowej Akademii. Są one zaplanowane na czerwiec, a o konkretnych terminach będziemy informowali na bieżąco.

 Nabór do LOMS i SP21

Już teraz można zgłaszać chęć wzięcia udziału w naborze dla zawodników z rocznika 2005. Kandydaci do I klasy Warty Poznań w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu powinni kontaktować się z trenerem Kamilem Szulcem (e-mail: k.szulc@wartapoznan.pl; nr tel. 517 742 103).

Natomiast dla zawodników z rocznika 2007, którzy chcą być przyjęci do VII klasy Warty Poznań w Szkole Podstawowej nr 21 odpowiednią osobą do kontaktu jest trener Jakub Budych (e-mail: j.budych@wartapoznan.pl, nr tel. 605 919 591).

Dla roczników 2002-2015 nabory uzupełniające

Nie chcesz dzwonić ani wysyłać wiadomości? Wypełnij formularz, który znajduje się na dole strony. Poprzez formularz można zgłosić się do naborów uzupełniających do wszystkich drużyn Akademii Warty Poznań, tj. dla chłopców z roczników 2002-2015. Nabory te są zaplanowane na początek czerwca.

Odpowiedzi na pytania udzielą trenerzy drużyn z poszczególnych roczników. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ.

Grupa dziewczęca w Akademii Warty Poznań

W tym roku uruchamiamy też pierwszą grupę dziewczęcą w Akademii Warty Poznań. Do treningów piłkarskich zapraszamy wszystkie dziewczynki urodzone w latach 2012-2014. Nabory i spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędą się pod koniec czerwca.

Chęć wstąpienia do grupy dziewczynek Akademii „Zielonych” należy zgłosić, korzystając z formularza.

Nabór do Warty Poznań – wypełnij formularz

Należy wypełnić wszystkie pola formularza. Jeśli w przypadku młodszych zawodników i zawodniczek nie ma informacji na temat obecnego klubu i poprzednich klubów, prosimy wpisać BRAK.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warta Poznań Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu marketingowych (zgoda opcjonalna).