fbpx
Odra Opole - Warta Poznań 2:0. Trener Piotr Tworek

Opinie trenerów po meczu Odra Opole – Warta Poznań

Po słabym występie Warta Poznań przegrała 0:2 z Odrą w Opolu w 25. serii spotkań Fortuna 1 Ligi. Oto, jak sobotni mecz podsumowali trenerzy obu zespołów.

Piotr Tworek, trener Warty Poznań: To nie były dobre zawody w naszym wykonaniu. Przegraliśmy zasłużenie, oddaliśmy bodajże tylko jeden celny strzał na bramkę. Nie wychodziło nam nic, zwłaszcza w pierwszej połowie, w której graliśmy apatycznie i na stojąco. Rywal był zdeterminowany, bo walczył o utrzymanie. Dobrze, że okazja do rehabilitacji nadejdzie już w środę. O występie w Opolu musimy jak najszybciej zapomnieć  i w meczu z Termalicą musimy udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy.

Dietmar Brehmer, trener Odry Opole: Wygraliśmy bardzo ważny mecz. Przegraliśmy wcześniej z GKS Jastrzębie i wtedy. Padło wtedy kilka mocnych słów i drużyna dobrze zareagowała. Pokonaliśmy dobrze zorganizowanego przeciwnika. To było trochę inne spotkanie niż poprzednie, bo przez większość gry stosowaliśmy niski pressing i próbowaliśmy kontrować.

Nie przypominam sobie jakiejś groźnej sytuacji dla Warty Poznań. Zagrażała nam głównie po stałych fragmentach. Szacunek dla zespołu, że się wybronił. Nie chcemy jednak odpływać zbyt daleko po jednej wygranej. Wciąż mamy przed sobą ważne mecze, w których będziemy potrzebować kolejnych punktów. Radość potrwa kilka godzin, myślimy już o spotkaniu z Sandecją.

Warcie Poznań życzę awansu do ekstraklasy.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z MECZU