fbpx
Warta Poznań - Chrobry Głogów. Bartosz Kieliba

Kup bilet na mecz piłkarzy Warty Poznań z GKS Tychy

We wtorek, 14 lipca Warta Poznań zmierzy się z GKS Tychy w 32. kolejce Fortuna 1 Ligi i będzie to już przedostatnia okazja do tego, żeby zobaczyć “Zielonych” w Grodzisku Wlkp. w sezonie zasadniczym. Bilety na mecz można już kupować na  bilety.klubwarta.pl. Obowiązuje limit 456 miejsc na widowni.

Po dwóch nieudanych meczach w roli gospodarza piłkarze Warty Poznań zrobią wszystko, żeby tym razem 3 punkty zostały w Wielkopolsce. Zadanie będzie wymagające, bo we wtorek, 14 lipca do Grodziska przyjedzie zespół GKS Tychy, który walczy o prawo gry w barażach o Ekstraklasę. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 18:10.

Tak jak pozostałe spotkania po wznowieniu rozgrywek, mecz odbędzie się w warunkach izolacji i z ograniczoną liczbą miejsc na widowni. Zgodnie z przepisami klub może przeznaczyć dla publiczności maksymalnie 25 procent krzesełek na trybunach. W puli znalazło się więc 456 biletów, które upoważniają do wejścia na sektory A, B, C i D na zadaszonej trybunie grodziskiego obiektu.

Kup bilet na mecz Warta Poznań - GKS Tychy

Normalny bilet na mecz kosztuje 10 zł, a ulgowy – 5 zł. Do kupna biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe we wtorek, 14 lipca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 17:00); Przyjazd: Grąblewo (17:50), Grodzisk Wlkp. (17:55)

Wartę Poznań potrzebuje Twojego wsparcia. Bądź z “Zielonymi” w Grodzisku Wlkp.!