fbpx
Warta Poznań, bilety na mecz w Grodzisku Wlkp.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz barażowy Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Na stronie bilety.klubwarta.pl są już dostępne bilety na wtorkowy mecz Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (godz. 20:40). Stawką pojedynku jest awans do finału baraży o wejście do Ekstraklasy. Na trybuny stadionu w Grodzisku Wlkp. możemy wpuścić 837 kibiców.

Po ostatniej kolejce Fortuna 1 Ligi znane są już pary barażowe, w których we wtorek będzie się toczyła rywalizacja w półfinale baraż o awans do Ekstraklasy. Trzecia w tabeli Warta Poznań podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, który zakończył sezon na szóstej pozycji. To spotkanie zostanie rozegrane o godz. 20:40. Trzy i pół godziny wcześniej, o godz. 17:40 w Radomiu rozpocznie się natomiast starcie Radomiaka Radom z Miedzią Legnica, czyli czwartej i piątej drużyny w rozgrywkach. Zwycięzcy wtorkowych meczów zagrają w piątek w finale baraży. Drużyna, która okaże się wówczas lepsza, dołączy do ekip Stali Mielec i Podbeskidzia Bielsko-Biała – one już wcześniej zapewniły sobie prawo gry w Ekstraklasie w przyszłym sezonie.

Mecz Warty Poznań z zespołem z Niecieczy będzie mogło obejrzeć 837 kibiców. Wszystkie dostępne miejsca znajdują się na na sektorach A, B, C i D, na zadaszonej trybunie grodziskiego stadionu.

Sprzedaż biletów na mecz barażowy Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Normalny bilet na mecz kosztuje 10 zł, a ulgowy – 5 zł. Do kupna biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe we wtorek, 28 lipca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 17:00); Przyjazd: Grąblewo (17:50), Grodzisk Wlkp. (17:55)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 18:14); Przyjazd: Grąblewo (19:04), Grodzisk Wlkp. (19:09)

Warta Poznań walczy o powrót do Ekstraklasy po 25 latach!
#WARTOwspierać “Zielonych” w Grodzisku Wlkp.