fbpx
Kibice na meczu Warta Poznań - Radomiak Radom

Nie ma już biletów na mecz Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

W poniedziałek wieczorem został sprzedany ostatni bilet na mecz Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, którego stawką będzie awans do finału baraży o wejście do PKO BP Ekstraklasy. To oznacza, że pojedynek we wtorkowy wieczór obejrzy komplet, 837 widzów.

Poprzedni komplet na trybunach podczas meczu „Zielonych” mieliśmy 30 czerwca, gdy kibice mogli pojawić się na meczu po raz pierwszy po zniesieniu zakazu rozgrywania meczów z publicznością. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, na stadionie w Grodzisku Wlkp. mogło się pojawić 456 osób.

Teraz obostrzenia zostały złagodzone i klub może wpuścić już 837 osób. Tyle biletów trafiło w niedzielę do sprzedaży, która była prowadzona na bilety.klubwarta.pl. Wejściówki znikały szybko i w poniedziałek wieczorem okazało się, że wszystkie się już rozeszły. Zanosi się więc na najwyższą frekwencję od 2 marca, kiedy to zespół trenera Piotra Tworka rozbił 3:0 Radomiaka Radom w obecności 1014 kibiców.

Mecz Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza rozpocznie się we wtorek o 20:40 w Grodzisku Wlkp. Zwycięzca zagra w piątkowym finale baraży z lepszym z pary Radomiak Radom – Miedź Legnica.