fbpx
Spalarnia w Klubie Biznesu Warty Poznań

Spalarnia w Klubie Biznesu Warty Poznań

Poznańska firma Spalarnia, zajmująca się odbiorem i recyklingiem niebezpiecznych odpadów, dołączyła do Klubu Biznesu Warty Poznań. Umowa w ramach Srebrnego Pakietu została zawarta na 2 lata.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń Warta Poznań przywiązuje wagę do zagadnień związanych z ekologią. Tym bardziej cieszymy się, że na współpracę z Klubem zdecydowała się Spalarnia, która ze szczególną troską dba o środowisko naturalne.

Nowy partner „Zielonych” to poznańska firma, która zajmuje się odbiorem i utylizacją odpadów niebezpiecznych dla środowiska – zarówno przemysłowych, jak i  tych, które powstają w gospodarstwach domowych.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest czystość naszej planety. Prawidłowo przeprowadzone procesy takie jak utylizacja odpadów chemicznych w naszym zakładzie w Poznaniu mają bezpośredni wpływ na kondycję środowiska, zarówno lokalnie, jak i w globalnym kontekście. Odbiór odpadów niebezpiecznych, wraz z ich bezpiecznym transportem na miejsce docelowe, pozwala wyeliminować bezpośrednie zagrożenie płynące z ich ewentualnego uwolnienia, jednocześnie ograniczając do minimum szkodliwe substancje powstałe w wyniku ich przetwarzania” – czytamy na stronie spalarnia.pl.

Witamy w Zielonej Rodzinie!

POBIERZ FOLDER I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT KLUBU BIZNESU WARTY POZNAŃ