fbpx
AquaVia - nowa woda Warty Poznań

AquaVia – nowa woda Warty Poznań

Jest naturalnie alkaliczna, ma bardzo wysokie naturalne pH 9,4 i wyjątkowy smak – oto AquaVia, woda źródlana, którą w tym sezonie piją piłkarze i trenerzy Warty Poznań.

W Europie jest tylko kilka naturalnych źródeł wody alkalicznej. Jedno z nich znajduje się w Karpatach, w paśmie Apuseni. To stamtąd pochodzi AquaVia, jedna z najbardziej alkalicznych wód na świecie. Co to oznacza? Jest to woda naturalnie uszlachetniana wodorowęglanem sodu i innymi, niezbędnymi do życia minerałami, które pomagają utrzymać prawidłową równowagę płynów w organizmie. A odpowiednie nawodnienie to optymalna wydajność fizyczna i psychiczna. Woda dostarcza składniki odżywcze do komórek i usprawnia proces metaboliczny.

AquaVia wyróżnia się też bardzo wysokim, naturalnym poziomem pH, które wynosi aż 9,4. Dzięki temu woda jest silnym przeciwutleniaczem, łatwo wchłania się do organizmu i pomaga utrzymać optymalny stan zdrowia, m.in. wspomagając krążenie krwi i wspierając naturalne procesy obronne organizmu.

Nie bez znaczenia jest też wyjątkowy smak nowej wody Warty Poznań. AquaVia to marka, która istnieje na rynku od 2014 roku, a już zdążyła zdobyć kilka międzynarodowych nagród, właśnie ze względu na oryginalny smak wody.

AquaVia jest już obecna na treningach piłkarzy Warty Poznań. Umowa z dystrybutorem wody została podpisana do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.