fbpx
Piłka, trening Warty Poznań

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [Terminarz]

W nadchodzący weekend mecz ligowy rozegra jedynie kobieca drużyna Warty Poznań. Pozostałe zespoły czeka  przerwa w grze.

WARTA POZNAŃ
Pierwszy zespół “Zielonych” ma w ten weekend wolne, ponieważ w PKO Ekstraklasie trwa przerwa ze względu na mecze reprezentacji narodowych.
W kolejnym meczu zespół trenera Piotra Tworka zmierzy się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Spotkanie w ramach 7. kolejki PKO Ekstraklasy rozpocznie się w poniedziałek, 19 października o godz. 18.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
6. kolejka IV ligi kobiet: Grom Wolsztyn – Warta Poznań (sobota, 10 października, godz. 14; Stadion KS Grom w Wolsztynie, ul. Bohaterów Bielnika 30).
Drużyna trenerki Anny Jankowskiej zgromadziła dotychczas 8 punktów w 4 meczach i jest wiceliderem. Najbliższe rywalki “Zielonych” zajmują 6. pozycję w tabeli, z dorobkiem 4 punktów.

WARTA II POZNAŃ
Zaplanowany na niedzielę mecz 12. kolejki Proeko IV ligi został przełożony. Nowy termin spotkania zostanie ustalony wkrótce.
W następnej, 13. kolejce ligowej, drugi zespół “Zielonych” zagra mecz wyjazdowy z KKS 1925 II Kalisz. Spotkanie jest zaplanowane na niedzielę, 18 października o godz. 11.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
III Turniej Amp Futbol Ekstraklasy odbędzie się 24-25 października w Łodzi.