fbpx
Stadion Warty Poznań, Strefa Ogródek przy Drodze Dębińskiej 12; fot. Adam Ciereszko

Zagłosuj na „Strefę Ogródek” w Poznańskim Budżecie Obywatelskim

Warta Poznań chce stworzyć „Strefę Ogródek”, w której będzie czas na relaks, rekreację i rozrywkę. #WARTOwesprzeć ten projekt, głosując na przyznanie 300 tys. zł z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 23 października i potrwa do 20 listopada. Wśród zakwalifikowanych projektów jest „Strefa Ogródek”, która zyskała poparcie władz Poznania oraz Rady Osiedla Wilda. W tym roku swój głos mogą oddać nie tylko pełnoletni mieszkańcy Poznania, ale również dzieci – tu potrzebne będzie jedynie uzupełnienie elektronicznego formularza przez rodzica/opiekuna osoby niepełnoletniej. Liczy się każdy głos!

GŁOSUJ NA “STREFĘ OGRÓDEK”

Każdemu przysługują dwa głosy na projekty ogólnomiejskie (w tym jeden głos w ramach Zielonego Budżetu) i maksymalnie dwa głosy na projekty rejonowe. “Strefa Ogródek” ma numer X.1 wśród projektów rejonowych dla Świerczewa, Wildy i Zielonego Dębca.

Liczymy na Twoje wsparcie. “Ogródek”, czyli stadion Warty Poznań, jest znany z tego, że panuje na nim niepowtarzalna, swojska i rodzinna atmosfera. Zależy nam na tym, żeby tworzyć ją nie tylko przy okazji wydarzeń sportowych. Dlatego powstaje “Strefa Ogródek”, w której będzie czas na relaks, rekreację i rozrywkę. A wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu i boisk treningowych “Zielonych”. To będzie wyjątkowe miejsce dla całej Zielonej Rodziny Warty Poznań, mieszkańców Wildy, poznaniaków. Na co dzień nie da się być już bliżej Klubu.

Wierzymy w to, że uda nam się stworzyć strefę, w której rodzice młodych zawodniczek i zawodników Akademii Warty Poznań miło spędzą czas, gdy ich dzieci będą trenowały na pobliskich boiskach. Dziś takiego miejsca brakuje nie tylko na stadionie, ale i w okolicy. Popołudniami i wieczorami „Strefa Ogródek” ma natomiast tętnić życiem tak, jak inne popularne tego typu miejsca w innych częściach Poznania.

Zagłosuj na nasz projekt w Poznańskim Budżecie Obywatelskim, a już wkrótce w “Strefie Ogródek” odbędą się pierwsze seanse kina letniego, koncerty, spotkania oraz inne wydarzenia, które ożywią obiekty przy Drodze Dębińskiej i całą okolicę.

#WARTOgłosować

Fot. Adam Ciereszko