fbpx
Warta Poznań. Trening

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Wszystkie mecze ligowe drużyn Warty Poznań odbędą się w sobotę. Pierwszy zespół zagra w Mielcu ze Stalą, a piłkarki oraz zawodnicy Warty II Poznań powalczą w roli gospodarzy z liderami swoich lig.

WARTA POZNAŃ
9. kolejka PKO Ekstraklasy: Stal Mielec – Warta Poznań (sobota, 7 listopada, godz. 15; Stadion w Mielcu, ul. Solskiego 1)
Transmisja w Canal+ Sport oraz w MC Radiu na 102,7 FM.
Mecz bez udziału publiczności.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
9. kolejki RED BOX IV ligi kobiet: Warta Poznań – AZS UAM II Poznań (sobota, 7 listopada, godz. 16:30; Stadion Golęcin w Poznaniu, ul. Warmińska 1)
Niepokonana do tej pory drużyna Warty Poznań zmierzy się z liderem rozgrywek, który ma cztery punkty przewagi nad „Zielonymi”. Piłkarki Warty rozegrają za tydzień ostatni mecz i wciąż zachowują szansę na wygranie ligi.

WARTA II POZNAŃ
16. kolejka Proeko IV ligi: Warta II Poznań – Victoria Września (sobota, 7 listopada, godz. 12; Stadion Warty Poznań, ul. Droga Dębińska 12).
Drugi zespół Warty Poznań podejmie na własnym stadionie lidera ligi, który zdobył do tej pory 36 punktów. Jest to również jedyny zespół w IV, który jak dotąd nie przegrał w roli gości.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
IV turniej Amp Futbol Ekstraklasy odbędzie się 28-29 listopada w Poznaniu. Będą to ostatnie zawody w obecnym sezonie rozgrywek.