fbpx
Warta II Poznań

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Dwie drużyny Warty Poznań powalczą w ten weekend o ligowe punkty i obie będą gospodarzami meczów. Zespół amp futbolu przygotowuje się do ostatniego turnieju w sezonie – Klub szuka wolontariuszy na 27 i 28 listopada.

WARTA POZNAŃ
10. kolejka PKO Ekstraklasy: Warta Poznań – Wisła Kraków (sobota, 21 listopada, godz. 20; Stadion w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Powstańców Chocieszyńskich 52)
Po wygranej w Mielcu zespół trenera Piotra Tworka powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie w roli gospodarza. Transmisja w Canal+ Sport oraz w MC Radiu na 102,7 FM. Mecz bez udziału publiczności.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
Żeńska drużyna Warty Poznań zakończyła rozgrywki w rundzie jesiennej. W połowie sezonu „Zielone” zajmują 4. miejsce w RED BOX IV lidze, mają 13 punktów i tracą 4 punkty do lidera, zespołu Górnicza Konin, który w weekend rozegra w weekend zaległy mecz z drugą w tabeli ekipą Lipna Stęszew.

WARTA II POZNAŃ
18. kolejka Proeko IV ligi: Warta II Poznań – Pinsel-Peter Krobianka Krobia (niedziela, 22 listopada, godz. 13; Stadion Warty Poznań, ul. Droga Dębińska 12)
Drużyna z południa Wielkopolski ma dwa punkty przewagi nad „Zielonymi” i zajmuje 18. miejsce w tabeli (przy rozegranym jednym meczu mniej). Krobianka to zespół, który nie dzieli się punktami z przeciwnikami. Do tej pory zawodnicy najbliżsi rywale Warty II Poznań odnieśli 5 zwycięstw i zanotowali 11 porażek.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
Warta Poznań będzie gospodarzem ostatniego w sezonie, IV turnieju Amp Futbol Ekstraklasy. Zawody zaplanowane są na weekend 28-29 listopada.
Chcesz zostać wolontariuszem podczas turnieju? Zapisz się tutaj. #WARTOpomagać