fbpx
Amp futbol Warta Poznań

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Zapowiada się pasjonujący weekend dla kibiców Warty Poznań! W sobotę i w niedzielę na boisku na Golęcinie zespół amp futbolu rozegra cztery mecze w ostatnim w tym roku turnieju Amp Futbol Ekstraklasy. Drużynę trenera Piotra Tworka czeka wyjazdowy mecz z wiceliderem PKO Ekstraklasy, Rakowem Częstochowa, a rezerwy „Zielonych” powalczą o punkty w Wilczynie.

WARTA POZNAŃ
11. kolejka PKO Ekstraklasy: Raków Częstochowa – Warta Poznań (niedziela, 29 listopada, godz. 15; GIEKSA Arena w Bełchatowie, ul. Sportowa 3)
Transmisja w Canal+ Sport oraz w MC Radiu na 102,7 FM.
Mecz bez udziału publiczności.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
Żeńska drużyna Warty Poznań zakończyła już rozgrywki w tym roku. W połowie sezonu „Zielone” zajmują 4. miejsce w RED BOX IV lidze, mają 13 punktów i tracą 6 punktów do lidera, zespołu Górnicza Konin.

WARTA II POZNAŃ
19. kolejka Proeko IV ligi: Wilki Wilczyn – Warta II Poznań (sobota, 28 listopada, godz. 13; Boisko w Wilczynie, ul. Rynek 14)
Zespół z Wilczyna jest 14. w tabeli IV ligi i uzbierał do tej pory 23 punkty – o 9 więcej od drużyny trenera Bartosza Majchrzaka. Poznaniacy powalczą o pierwsze w sezonie ligowe zwycięstwo w roli gości.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
Warta Poznań będzie w weekend gospodarzem IV Turniej Amp Futbol Ekstraklasy. Na boisku ze sztuczną trawą na Golęcinie (ul. Warmińska) poznamy mistrza Polski. Celem minimum dla poznaniaków jest utrzymanie czwartego miejsca w tabeli. Więcej na temat turnieju przeczytasz TUTAJ.
Transmisja ze wszystkich spotkań na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na Facebooku Amp Futbol Polska.

Terminarz meczów Warty Poznań:
Warta Poznań – Legia Warszawa (sobota, 28 listopada, godz. 11)
Warta Poznań – Wisła Kraków (sobota, 28 listopada, godz. 13:30)
Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała (niedziela, 29 listopada, godz. 9)
Warta Poznań – Widzew Łódź (niedziela, 29 listopada, godz. 13)