fbpx
Bartosz Kaczmarek (Z lewej), właściciel firmy SoftWater i wiceprezes Warty Poznań, Bartłomiej Wolny

SoftWater sponsorem meczu Warta Poznań – Cracovia

Z radością informujemy, iż poznańska firma SoftWater będzie sponsorem sobotniego meczu piłkarzy Warty Poznań z Cracovią w 15. kolejce PKO Ekstraklasy.

Logotyp firmy SoftWater pojawi się w sobotnie popołudnie m.in. na bandach reklamowych LED ustawionych wzdłuż linii boiska na stadionie w Grodzisku Wlkp., na planszach rozłożonych na trybunach oraz w materiałach graficznych Warty Poznań przy okazji meczu z krakowianami.

SoftWater sponsorem meczu Warta Poznań - Cracovia

SoftWater to firma z blisko 15-letnią tradycją. Jest autoryzowanym dystrybutorem marki ECOWATER – jednego z największych na świecie producentów domowych systemów uzdatniania wody. – Wybór Warty Poznań nie był przypadkowy i to z dwóch powodów. Przede wszystkim mam sentyment do tego Klubu, ponieważ to właśnie w nim rozpoczęła się moja kariera sportowa. Od 10. roku życia trenowałem pływanie i odnosiłem sukcesy, z mistrzostwem Polski na czele  – mówi Bartosz Kaczmarek (na zdjęciu z lewej; obok wiceprezes Warty Poznań Bartosz Wolny), właściciel marki SoftWater. – Obecnie prowadzę firmę, którą założyłem w 2007 roku. Zajmujemy się uzdatnianiem wody. I tu dochodzimy do drugiego aspektu: nasza działalność jest pro ekologiczna. Podkreślamy nasze zaangażowanie w kwestie ekologii, chęć ograniczenia korzystania z wody butelkowanej i użycia plastiku. Proponujemy za to przyjazne środowisku naturalnemu systemy filtrowanej wody do picia. Wiemy, że Warta Poznań to „Zieloni”, Klub podejmuje szereg inicjatyw na rzecz ekologii i jestem przekonany o tym, że wspólnie możemy to robić jeszcze bardziej efektywnie.

Więcej na temat sponsora Warty Poznań można przeczytać na stronie www.softwater.com.pl. #WARTOwiedzieć

Witamy w Zielonej Rodzinie!