fbpx
Przemysław Nadobny (Warta Poznań) powołany do reprezentacji Polski w amp futbolu

Powołania do reprezentacji Polski dla amp futbolistów Warty Poznań

Dwaj zawodnicy Warty Poznań – Przemysław Fajtanowski i Przemysław Nadobny – dostali powołanie do reprezentacji Polski na zgrupowanie, które potrwa od piątku do niedzieli (5-7 lutego) w Warszawie.

Kadra narodowa przygotowuje się do zaplanowanych na wrzesień mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że turniej odbędzie się w Polsce, a gospodarzem będzie Kraków.

„Biało-czerwoni” spotykają się póki co na zgrupowaniach, które są organizowane raz w miesiącu, w stolicy. Na każde z nich powołania dostają zawodnicy Warty Poznań. Miło nam poinformować, że również tym razem selekcjoner Marka Dragosza wybrał do kadry przedstawicieli „Zielonych”. Są to bramkarz Przemysław Nadobny oraz zawodnik z pola, Przemysław Fajtanowski. Powołanie otrzymał również Maks Moroz – młody gracz Legii Warszawa, który w minionym sezonie był wypożyczony do Warty Poznań.

KADRA POLSKI W AMP FUTBOLU NA ZGRUPOWANIE W WARSZAWIE (5-7 LUTEGO)

Bramkarze: Łukasz Miśkiewicz (TSP Kuloodporni), Mateusz Kowalczyk (Widzew Łódź), Przemysław Nadobny (Warta Poznań), Jakub Popławski (Legia Warszawa), Igor Woźniak (Wisła Kraków). Gracze z pola: Mariusz Adamczyk (Wisła Kraków), Dawid Dobkowski (TSP Kuloodporni), Kamil Grygiel (Wisła Kraków), Marcin Guszkiewicz (Wisła Kraków), Przemysław Fajtanowski (Warta Poznań), Krystian Kapłon (Wisła Kraków), Jacek Konieczny (TSP Kuloodporni), Jakub Kożuch (Legia Warszawa), Bartosz Łastowski (Legia Warszawa), Tomasz Miś (TSP Kuloodporni), Piotr Mizera (TSP Kuloodporni), Maks Moroz (Legia Warszawa), Adrian Stanecki (Legia Warszawa), Mateusz Ślusarczyk (Wisła Kraków), Przemysław Świercz (Wisła Kraków), Krzysztof Wrona (TSP Kuloodporni), Kamil Rosiek (Wisła Kraków).

Wesprzyj zbiórkę pieniędzy na rzecz drużyny amp futbolu Warty Poznań na siepomaga.pl

Fot. Bartłomiej Budny