fbpx
Warta Poznań - Cracovia 0:1 w Fortuna Pucharze Polski. Konferencja prasowa, trener Warty Piotr Tworek

Opinie trenerów po meczu Warta Poznań – Cracovia w Fortuna Pucharze Polski

Porażką 0:1 zakończył się mecz piłkarzy Warty Poznań z Cracovią w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Oto, jak ten mecz podsumowali trenerzy.

Trener Warty Poznań, Piotr Tworek: Cel i postanowienie przed meczem był jeden – awansować do kolejnej fazy rozgrywek. Dlatego od pierwszej minuty do samego końca chcieliśmy przynajmniej zremisować, żeby doprowadzić do dogrywki i ewentualnie tam przechylić losy meczu na naszą korzyść. Popełniliśmy jeden błąd, który kosztował nas stratę bramki. Żałujemy ogromnie, bo stworzyliśmy kilka sytuacji, które mogły dać nam gola. Zawiodła skuteczność i to będziemy musieli doskonalić. Daliśmy dzisiaj z siebie maksa, ale nie przełożyło się to na zwycięstwo i kończymy grę w Pucharze Polski. Szkoda. Teraz przed nami przygotowania do ligowego meczu z Zagłębiem Lubin, które będziemy gościć w poniedziałek.

Warta Poznań - Cracovia 0:1 w Fortuna Pucharze Polski. Konferencja prasowa, Grzegorz Kurdziel, asystent trenera Cracovii

Grzegorz Kurdziel, asystent trenera Cracovii, Michała Probierza: Dzisiaj dla nas najważniejszym celem było przejście do następnej rundy, dlatego brawa dla zespołu za wynik i pokazanie charakteru. Czekamy teraz na rywala w kolejnym etapie.

Fot. Klaudia Berda


ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z MECZU WARTA POZNAŃ – CRACOVIA