fbpx
Przekaż 1% podatku na rzecz Warty Poznań

Przekaż 1% podatku Warcie Poznań

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Warty Poznań. Decydując się na taki krok, wspierasz Klub i realizowane przez niego działania. Dziękujemy!

Zgodnie z przepisami podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi dowolnej, wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Wszystkich kibiców, sympatyków i osoby, które dobrze życzą „Zielonym” zachęcamy do tego aby wsparły Klub i przekazały 1% podatku na rzecz Warty Poznań. Uzyskane w ten sposób środki przeznaczymy na realizację projektów zapisanych w „Planie Rozwoju 2020-23”.

Przypomnimy, że Warta Poznań to nie tylko piłkarze, którzy po 25 latach wrócili do Ekstraklasy, ale także zespoły kobiet, amp futbolistów i druga drużyna, w której występują młodzi gracze Akademii Warty Poznań. W Akademii swoje umiejętności piłkarskie podnosi każdego dnia blisko 300 dziewczynek i chłopców. Oprócz realizowania celów sportowych działamy również m.in. na rzecz osób z niepełnosprawnościami, wspieramy seniorów, propagujemy zdrowy, aktywny tryb życia oraz  podejmujemy tematy związane z ekologią.

PIT za rok 2020 można rozliczyć od 15 lutego do końca kwietnia.

Jak przekazać 1% podatku Warcie Poznań?

Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w odpowiednich rubrykach zeznaniach podatkowego, które zatytułowane są: “wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”, wpisujemy numer organizacji tj.:

  1. Numer KRS: 0000065247
  2. Kwota: tu podajemy wyliczoną kwotę – nie może ona przekraczać 1% podatku należnego
  3. Cel szczegółowy 1%: tu podajemy nazwę: Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe – Warta Poznań S.A.

Liczymy na Twoje wsparcie. Dziękujemy!

#WARTObudować #WARTOwspierać