fbpx
Bartosz Kaczmarek, prezes SoftWater. SoftWater sponsorem Warty Poznań

SoftWater sponsorem Warty Poznań

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Warty Poznań dołączyła poznańska spółka SoftWater. Firma, która zajmuje się m.in. dystrybucją domowych systemów uzdatniania wody, została posiadaczem Pakietu Srebrnego w Klubie Biznesu „Zielonych”.

Kibice z pewnością pamiętają, że SoftWater było sponsorem niedawnego meczu piłkarzy Warty Poznań z Cracovią w PKO BP Ekstraklasie. Logotypy firmy znalazły się wówczas na bandach LED, na banerach umieszczonych na trybunach grodziskiego stadionu oraz w materiałach graficznych Klubu m.in. w mediach społecznościowych.

REKLAMUJ SIĘ NA MECZACH WARTY POZNAŃ – SPRAWDŹ OFERTĘ

Teraz współpraca została rozszerzona i, na mocy podpisanej właśnie umowy, spółka SoftWater dołączyła do grona sponsorów Warty Poznań. – Niemal 15 lat temu stworzyłem markę SoftWater, która zajmuje się szeroko pojętym uzdatnianiem wody. Jednym z naszych celów jest działanie na rzecz ochrony środowiska i wpieranie inicjatyw pro ekologicznych – tłumaczy Bartosz Kaczmarek, prezes SoftWater. – Wiemy, że Warta Poznań to nie tylko drużyna piłkarska w Ekstraklasie. Zespół ma przydomek „Zieloni” i podkreśla swoje zaangażowanie w sprawy ekologii. Uznaliśmy wspólnie, że razem możemy osiągnąć więcej w tej kwestii. Stąd decyzja o zwiększeniu naszego zaangażowania we wsparcie Klubu.

Reklama SoftWater na meczu Warta Poznań - Cracovia

Poznańska firma SoftWater jest autoryzowanym dystrybutorem marki ECOWATER, jednego z największych producentów domowych systemów uzdatniania wody na świecie. SoftWater ma w swojej ofercie przyjazne dla środowiska naturalnego systemy filtrowanej wody do picia. Więcej informacji na temat nowego sponsora „Zielonych” można znaleźć się na stronie http://www.softwater.com.pl/

Witamy w Zielonej Rodzinie Warty Poznań i dziękujemy za zaufanie! #WARTOwspierać sponsorów Klubu, wybierać ich produkty i korzystać z ich oferty.

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM WARTY POZNAŃ

Fot. Klaudia Berda