fbpx
SpecHouse Przyjacielem Warty Poznań

SpecHouse Przyjacielem Warty Poznań

Warta Poznań jest mi bardzo bliska. Chodziłem na jej mecze jeszcze w latach 80. – mówi Piotr Buchholz, prezes zarządu specHouse – firmy, która  właśnie została Przyjacielem Warty Poznań. Witamy w Zielonej Rodzinie!

Poznańska firma specHouse zajmuje się kompleksowo obsługą nieruchomości. Piotr Buchholz i Tomasz Tasiemski to wspólnicy, których połączyła branża nieruchomościowa i tak od 15 lat działają na wielkopolskim rynku, jednak ich działania wykraczają dalece poza ramy standardowej agencji nieruchomości.

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie będzie można załatwić prawdopodobnie wszystko, co związane z branżą nieruchomości, bez konieczności szukania poszczególnych specjalistów.

Obsługujemy klientów od „A do Z”:
• kupno/sprzedaż nieruchomości (ponad 3 tysiące ofert)
• finansowanie nieruchomości także alternatywne
• inwestowanie w nieruchomości oraz zarządzanie kapitałem
• projektowanie wnętrz
• wykończenia „pod klucz” (100 realizacji rocznie)
• obsługa formalności urzędowych – obsługa notarialna i prawna
• budowa domów i mieszkań (jesteśmy deweloperem)
• instalacje inteligentnego domu

Dodatkowo, jesteśmy aktywnym inwestorem. Inwestujemy zarówno w mieszkania, jak i całe kamienice – przez to możemy przyczynić się do upiększania miasta Poznania – mówi prezes zarządu specHouse – Piotr Buchholz. Dzięki prowadzonym przez nas rewitalizacjom, zaniedbane kamienice odzyskują swój urok i mogą cieszyć oczy wszystkich poznaniaków.

Kamienice, to jednak niewątpliwie nasz konik. Dlatego naszą ofertę kierujemy także do inwestorów. Posiadamy bogatą wachlarz nieruchomości pod inwestycje zarówno te krótko, jak i długo terminowe, gwarantując przy tym duże stopy zwrotu, a przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SPECHOUSE

SpecHouse nie od dziś wspiera lokalne drużyny, jest także sponsorem głównym poznańskiego klubu żużlowego specHouse PSŻ Poznań. – Jesteśmy miłośnikami sportu i wspieramy drużyny z regionu. Warta Poznań jest mi bardzo bliska. Chodziłem na jej mecze jeszcze w latach 80. – podkreśla prezes nowego Przyjaciela „Zielonych”.

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM WARTY POZNAŃ

Dziękujemy za zaufanie i witamy w Zielonej Rodzinie Warty Poznań!