fbpx
BeGreen sponsorem meczu Warta Poznań - Stal Mielec

BeGreen sponsorem meczu Warta Poznań – Stal Mielec

Miło nam ogłosić, iż nowy sponsor główny Warty Poznań, poznańska firma BeGreen będzie sponsorem najbliższego meczu ligowego „Zielonych”, czyli sobotniego pojedynku ze Stalą Mielec w ramach 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Starcie beniaminków będzie się toczyło o dużą stawkę. Drużyna trenera Piotra Tworka to jeden z najlepiej punktujących zespołów w tym roku w całej Ekstraklasie. Po wygraniu 6 z 9 meczów po przerwie zimowej „Swojska Banda” przesunęła się w tabeli na 7. miejsce i bliżej jej teraz do ligowego podium, niż do ekip walczących o utrzymanie się. Goście z Mielca natomiast pauzowali w miniony weekend i spadli na ostatnią pozycję w stawce, po tym jak wyprzedziło ich Podbeskidzie Bielsko-Biała. Walki i emocji z pewnością więc nie zabraknie w sobotnie popołudnie w Grodzisku Wlkp.

Tytuł sponsora meczu Warty Poznań ze Stalą Mielec zagwarantowała sobie firma BeGreen, która od początku kwietnia jest sponsorem głównym poznańskiego Klubu. Już w poniedziałek w Zabrzu „Zieloni” grali z reklamą BeGreen na koszulkach, a na stadionie Górnika można było również zobaczyć  logo marki na reklamach LED.

Reklama BeGreen podczas meczu Górnik Zabrze - Warta Poznań

Tytuł sponsora meczu „Zielonych” oznacza, że logotyp BeGreen będzie prezentowany na bandach reklamowych LED ustawionych wzdłuż linii boiska na stadionie w Grodzisku Wlkp. Ponadto informacja o sponsorze będzie umieszczona w materiałach graficznych Warty Poznań w mediach społecznościowych oraz w tych przygotowanych dla dziennikarzy i gości honorowych. Spiker podczas zawodów również poinformuje o sponsorze meczu i przedstawi krótką informację na temat marki BeGreen.

Warto przypomnieć, że nowy sponsor główny i sponsor meczu Warty Poznań ze Stalą Mielec, firma BeGreen to nowa marka w błyskawicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii. Zajmuje się m.in. sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych, ładowarek samochodowych, magazynów energii i pomp ciepła. Stawia na jakość produktów i usług, a jej misją jest dbanie o środowisko naturalne.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, a Kibiców zachęcamy do korzystania z oferty sponsora Warty Poznań, bo wierzymy w to, że #WARTObudować

POZNAJ OFERTĘ – EKSPOZYCJE STADIONOWE / SPONSOR MECZU