fbpx
SoftWater sponsorem meczu Warta Poznań - Jagiellonia Białystok

SoftWater sponsorem meczu Warta Poznań – Jagiellonia Białystok

Z radością informujemy, że sponsor Warty Poznań, poznańska firma SoftWater została sponsorem niedzielnego meczu „Zielonych” z Jagiellonią Białystok w 27. Kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Termin ogłoszenia tej wiadomości nie jest przypadkowy. 22 kwietnia przypada bowiem Dzień Ziemi, w którym podkreślamy swoje zaangażowanie w inicjatywy związane z ekologią i dbaniem o środowisko naturalne. Część z nich realizujemy właśnie z firmą SoftWater, która jest sponsorem Warty Poznań i posiadaczem Pakietu Srebrnego w Klubie Biznesu Warty Poznań.

Jedną z ostatnich akcji było zainstalowanie w siedzibie Klubu przy ul. Spychalskiego dystrybutorów zdrowej, ekologicznej wody alkalicznej. Dzięki temu wspólnie przyczyniamy się do ograniczenia korzystania z wody butelkowanej i zużycia plastiku.

SoftWater to firma z siedzibą w Poznaniu. Jest autoryzowanym dystrybutorem marki ECOWATER, jednego z największych na świecie producentów domowych systemów uzdatniania wody. Sponsor „Zielonych” ma w swojej ofercie przyjazne dla środowiska naturalnego systemy filtrowanej wody do picia. Więcej informacji na temat SoftWater znajdziesz na stronie http://www.softwater.com.pl/

SoftWater sponsorem meczu piłkarzy Warty Poznań

Tytuł sponsora meczu nie pierwszy raz trafia w ręce SoftWater. Poprzednio firma mogła posługiwać się tym mianem podczas pojedynków z Cracovią, Wisłą Płock, a także – wspólnie z ArtBud – podczas wiosennych derbów Poznania.

Przywileje związane z tytułem sponsora meczu Warty Poznań to przede wszystkim emisja reklam z logotypem firmy na bandach LED ustawionych wzdłuż linii boiska na stadionie w Grodzisku Wlkp. Przy transmisji TV oznacza to, że przekaz dociera średnio do ponad 100 tys. osób, które oglądają występ „Zielonych” na ekranie. Ponadto, logo jest publikowane na grafikach Warty Poznań w mediach społecznościowych oraz w materiałach przygotowanych dla dziennikarzy. Spiker na stadionie przedstawia krótką informację na temat sponsora danego pojedynku, są też emitowane spoty reklamowe.

Dziękujemy za zaufanie w imieniu całej Zielonej Rodziny! #WARTOwspierać sponsorów Klubu, wybierać ich produkty i korzystać z ich oferty.