fbpx

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Seniorskie drużyny Warty Poznań są już na finiszu rozgrywek, lecz nadal mają ważne cele do zrealizowania. W najbliższą sobotę piłkarki “Zielonych” stoczą pojedynek z liderem tabeli o układ miejsc na podium, natomiast zespół rezerw powalczy w derbach o kolejne punkty niezbędne do pozostania w IV lidze.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
16. kolejka RED BOX IV ligi kobiet: UKS Górnicza Konin – Warta Poznań (sobota, 29 maja, godz. 18; Konin, ul. Podwale 1)
Piłkarki Warty Poznań w najbliższym meczu zmierzą się z liderem tabeli, który ma sześć punktów przewagi nad “Zielonymi”. Do końca sezonu pozostały trzy mecze, a więc drużyna trenera Łukasza Nowaka pozostaje w grze o mistrzostwo rozgrywek.

WARTA II POZNAŃ
10. kolejka Proeko IV ligi, grupa spadkowa: TPS Winogrady Poznań – Warta II Poznań (sobota, 29 maja, godz. 12; Poznań, os. Wichrowe Wzgórze)
“Zieloni” po bardzo dobrej serii meczów na wiosnę zdołali opuścić strefę spadkową i pną się coraz wyżej w tabeli rozgrywek. W najbliższych derbach Poznania zespół powalczy o kolejne ważne punkty, które przybliżą go do utrzymania się w lidze.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
Zawodnicy Warty Poznań wrócą do rywalizacji ligowej podczas turnieju Amp Futbol Ekstraklasy zaplanowanego na 26-27 czerwca w Bielsku-Białej. W pierwszych zawodach, który odbyły się w Poznaniu, “Zieloni” zdobyli czwarte miejsce i osiągnęli historycznie wysokie zwycięstwo nad zespołem Widzewa Łódź (5:0).