fbpx
Warta II Poznań - Lubuszanin Trzcianka

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Przed seniorskimi zespołami Warty Poznań kolejne ważne starcia o cenne punkty. Piłkarki “Zielonych” walczą o podium w tabeli rozgrywek, natomiast zespół rezerw cały czas bije się o pozostanie w lidze i nie może już sobie pozwolić na stratę punktów.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
17. kolejka RED BOX IV ligi kobiet: Warta Poznań – Lipno Stęszew (sobota, 5 czerwca, godz. 14; Poznań, ul. Warmińska 1)
Żeńska drużyna Warty Poznań rozegra przedostatni mecz w tym sezonie, podejmując drużynę Lipna Stęszew. Rywalki plasują się tuż za “Zielonymi” w tabeli, zatem układ podium w lidze nadal pozostaje do rozstrzygnięcia.

WARTA II POZNAŃ
11. kolejka Proeko IV ligi, grupa spadkowa: Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Warta II Poznań (sobota, 5 czerwca, godz. 16; Pudliszki, ul. Fabryczna 54)
Drugi zespół “Zielonych” do samego końca będzie musiał walczyć o utrzymanie się w lidze, z której odpadnie co najmniej sześć zespołów. Różnica punktowa między drużynami z dołu tabeli jest niewielka, a więc każde zwycięstwo będzie na wagę złota.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
Zawodnicy Warty Poznań wrócą do rywalizacji ligowej podczas turnieju Amp Futbol Ekstraklasy zaplanowanego na 26-27 czerwca w Bielsku-Białej. W pierwszych zawodach, które odbyły się w Poznaniu, “Zieloni” zdobyli czwarte miejsce i osiągnęli historycznie wysokie zwycięstwo nad zespołem Widzewa Łódź (5:0).