fbpx
Moodagency partnerem Warty Poznań

Moodagency partnerem Warty Poznań

Z radością informujemy, że nowym partnerem Warty Poznań została poznańska agencja marketingowa i reklamowa Moodagency. Witamy w Zielonej Rodzinie!

Warta to ekstraklasa, inna niż wszystkie. Pełna ludzi z pasją, zielonej mocy i wartości, które są spójne z naszymi. Społeczne relacje i tradycja to potencjał, jaki będziemy celebrować w komunikacji wizualnej, tworzonej na 110-lecie najstarszego klubu piłkarskiego w Poznaniu – mówi Tomasz Szlufik, Dyrektor Kreatywny Moodagency.

Poznańska firma z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej ma w swoim portfolio wspólne projekty m.in. ze sponsorami i partnerami Warty Poznań, tj. BeGreen czy Koleje Wielkopolskie. Ponadto współpracowała bądź współpracuje z takimi podmiotami jak: Raben Group, Santander Bank, Visa, Etex, ForFarmers, Lasy Państwowe, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Terlan, Tormel, Aquanet, Scena Robocza, Teatr Ósmego Dnia, Politechnika Poznańska czy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Więcej na temat nowego partnera Warty Poznań można się dowiedzieć na stronie moodagency.pl.

Podejmujemy współpracę z Moodagency, mając na uwadze rozwój marek – Klubu oraz naszych partnerów biznesowych, którzy również zyskają na tej współpracy. Przed nami kilka wspólnych projektów, które mają na celu podniesienie potencjału wizerunkowego i marketingowego Warty Poznań – mówi Bartosz Wolny, wiceprezes „Zielonych”. – Chcemy wspólnie przygotować nową komunikację wizualną Klubu na przypadające w przyszłym roku 110-lecie Warty Poznań. Przypomnę, że to jeden z celów, które postawiliśmy przed sobą i zawarliśmy w “Planie Rozwoju 2020-23”.

Dziękujemy za zaufanie! Kibiców oraz sympatyków Warty Poznań zachęcamy do korzystania z usług sponsorów i partnerów Klubu. #WARTObudować.