fbpx
2K4K film rental Partnerem Technicznym Warta TV

2K4K film rental Partnerem Technicznym Warta TV

Z radością informujemy, że poznańska firma 2K4K film rental została Partnerem Technicznym telewizji klubowej Warty Poznań – Warta TV. Dziękujemy za zaufanie!

Dzięki Warta TV widzowie dowiadują się, jak wygląda codzienne życie klubu, a jej kamery docierają w miejsca zazwyczaj niedostępne dla kibiców. Szczególną popularnością cieszą się materiały nagrane w szatni „Swojskiej Bandy” i kulisy meczów. Widać tam od kuchni, jak wyglądają pojedynki o punkty. Staramy się rozwijać i ulepszać treści wideo, dlatego bardzo nam miło, że możemy poinformować o pozyskaniu Partnera Technicznego dla Warta TV.

Została nim firma 2K4K film rental, która ma swoją siedzibę w Poznaniu, przy ul. Iłłakowiczówny 5. – Podjęliśmy współpracę z Wartą Poznań, która wniosła sporo ożywienia do poznańskiego świata piłki nożnej. Podoba nam się to, że Warta stawia na różnorodność, ma drużynę kobiecą i zespół amp futbolu – mówi Wacław Mączyński z 2K4K film rental i dodaje z uśmiechem: – Poza tym Warta to kobieta, a kobiecie się nie odmawia.

2K4K film rental to największa w zachodniej Polsce wypożyczalnia sprzętu filmowego i fotograficznego, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Ma w swojej ofercie kamery, obiektywy, światło, dźwięk oraz szereg akcesoriów niezbędnych na planach filmowych i sesjach fotograficznych. Więcej na temat nowego partnera „Zielonych” można się dowiedzieć na stronie https://2k4k.pl/.

W imieniu całej Zielonej Rodziny dziękujemy za zaufanie! Kibiców i sympatyków Warty Poznań zachęcamy do korzystania z oferty partnerów oraz sponsorów Klubu, bo wierzymy w to, że #WARTObudować.