fbpx
Sparing Warta Poznań - Górnik Zabrze - bez udziału publiczności

Szczegóły dotyczące meczu sparingowego Warty Poznań z Górnikiem Zabrze

Sobotni mecz kontrolny piłkarzy Warty Poznań z Górnikiem Zabrze odbędzie się bez udziału publiczności. Spotkanie będzie można obejrzeć w Telewizji WTK oraz w Internecie.

„Zieloni” kończą właśnie swój drugi i ostatni obóz przygotowawczy przed startem sezonu PKO BP Ekstraklasy. Podsumowaniem tego okresu będzie drugi letni sparing – w pierwszym poznaniacy ulegli w Opalenicy Pogoni Szczecin 1:2. Teraz ich formę sprawdzi Górnik Zabrze.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 10 lipca o godz. 11 na stadionie przy Drodze Dębińskiej 12. Niestety, kibice nie będą mogli wejść na trybuny. – Od kilku tygodni w „Ogródku” trwają prace budowlane związane z podłączeniem instalacji podgrzewania murawy do źródła ciepła. Jest to ważna dla Klubu inwestycja realizowana przez spółkę Poznańskie Inwestycje Miejskie. W tym czasie Warta Poznań korzysta z obiektu w ograniczonym zakresie. Bardzo nam przykro, że kibice nie będą mogli zobaczyć na żywo występu naszej drużyny. W obecnych warunkach nie jesteśmy jednak w stanie zorganizować meczu z udziałem publiczności, choćby z tego względu, że nie ma możliwości wytyczenia dróg dojścia na trybuny – tłumaczy Konrad Majewski, dyrektor ds. organizacji Warty Poznań S.A.

Przedostatni pojedynek drużyny trenera Piotra Tworka przed rozpoczęciem sezonu będzie można obejrzeć w Telewizji WTK, programie FanKlub oraz w kanałach WTK na Facebooku i Youtube.