fbpx
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin

Na platformie bilety.klubwarta.pl można już kupować bilety na mecz Warty Poznań z Zagłębiem Lubin (sobota, 25 września, godz. 17:30) w 9. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Ceny wejściówek zaczynają się od 20 zł, a do piątku można je kupić tylko w przedsprzedaży. Sprzedaż otwarta ruszy w sobotę, 18 września.

Dla “Zielonych” będzie to już piąty występ w roli gospodarzy w tym sezonie ligowym. Dotychczasowy bilans meczów na stadionie w Grodzisku Wlkp. to trzy remisy i jedna porażka. Czy poznaniakom uda się wreszcie zgarnąć tam komplet punktów? Wiosną tego roku Warta Poznań pokonała zespół z Lubina 1:0 po niezwykle efektownym uderzeniu z woleja w wykonaniu Łukasza Trałki. Wierzymy w to, że “Swojską Bandę” stać na powtórzenie tego scenariusza. Warto więc pojawić się w to sobotnie popołudnie na trybunach i wspierać drużynę trenera Piotra Tworka!

Można już kupować bilety na mecz Warty Poznań z Zagłębiem Lubin. Poniżej przedstawiamy ceny kart wstępu oraz harmonogram ich sprzedaży.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin. Łukasz Trałka

Ceny biletów na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin

– sektory E, I, J (za bramkami) – 20 zł ulgowy i 30 zł normalny
– sektory F, H (miejsca wzdłuż linii bocznej na trybunie bez zadaszenia) – 25 zł ulgowy i 35 zł normalny
– sektory A, B, C, D (trybuna zadaszona) – 30 zł ulgowy i 40 zł normalny

Do zakupu biletów ulgowych upoważnione są osoby uczące się do 26. roku życia na podstawie ważnej legitymacji oraz emeryci i renciści.

Dzieciom do lat 3 przysługuje bilet darmowy (0 zł).

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin

Przedsprzedaż biletów ruszyła w środę, 15 września i przez pierwsze trzy dni, do końca dnia w piątek, 17 września wejściówki mogą kupować tylko te osoby, które w przeszłości nabyły na bilety.klubwarta.pl karnety, bilety lub cegiełki podczas ubiegłorocznej akcji #1912na108 i numer PESEL kibica widnieje w systemie.

Sprzedaż otwarta wystartuje w sobotę, 18 września.

Gdzie kupić bilet na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?

Kup bilet na mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Bilety w przedsprzedaży oraz w sprzedaży otwartej można nabyć:

– za pośrednictwem platformy bilety.klubwarta.pl

– w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156.

Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z przepisami, na tym etapie sprzedaży Warta Poznań może udostępnić tylko połowę miejsc na trybunach grodziskiego stadionu. Do nabycia jest więc 2530 wejściówek – w sumie biletów i karnetów.

Nie drukuj – #SzanujZieleń

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich – w zależności od połączenia – trwa około godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w sobotę, 25 września:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:03); Przyjazd: Grąblewo (15:52), Grodzisk Wlkp. (15:57)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:33); Przyjazd: Grąblewo (16:22), Grodzisk Wlkp. (16:28)

Samochodem na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Na poniższej grafice prezentujemy plan stadionu w Grodzisku Wlkp. ze wskazanymi wejściami na poszczególne sektory oraz miejscami, w których będą sprzedawane pamiątki i gadżety.

Plan stadionu w Grodzisku Wlkp. Warta Poznań

Kibiców, którzy przyjadą na mecz samochodami zachęcamy do skorzystania z parkingu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Jest on oddalony od stadionu o ok. 500 metrów, a przejście na obiekt nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp. Parkingi

#WARTOwspierać. Kibicuj “Zielonym” w Ekstraklasie na stadionie w Grodzisku Wlkp.!