fbpx
Trening Warty Poznań. Bartosz Kieliba i Robert Ivanov

Kontuzja Bartosza Kieliby. Kapitana “Zielonych” czeka zabieg

Kapitan Warty Poznań, Bartosz Kieliba doznał w środę urazu złamania czwartej kości śródręcza i będzie musiał poddać się zabiegowi, po którym wróci do gry po kilku tygodniach. Trzymaj się, Bartku!

Na treningu, w starciu z kolegą z drużyny, Bartek doznał urazu złamania czwartej kości śródręcza. Już w piątek nasz zawodnik przejdzie zabieg zespolenia kości. Po nim Bartka czeka przerwa w treningach. Jak długa? Dowiemy się po zabiegu i po konsultacji z lekarzem, który go przeprowadzi – wyjaśnia Wojciech Danielewicz, fizjoterapeuta „Zielonych”.

Doświadczony obrońca Warty Poznań ma w tym roku pecha. W lutym nabawił się kontuzji mięśnia w nodze i był zmuszony poddać się zabiegowi. Stracił z tego powodu drugą część sezonu 2020/21, w którym wcześniej był podstawowym zawodnikiem poznańskiego zespołu – zagrał w 14 meczach i zdobył swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie. Latem Bartosz Kieliba wrócił do treningów z drużyną i był już do dyspozycji trenera Piotra Tworka. Mimo że grał w sparingach, to w obecnym sezonie nie pojawił się jeszcze na boisku w oficjalnym spotkaniu.

W imieniu Zielonej Rodziny Warty Poznań życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!