fbpx
Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz Warta Poznań - Wisła Kraków. Stadion w Grodzisku Wlkp.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Wisła Kraków

Na platformie bilety.klubwarta.pl można już kupować wejściówki na mecz Warty Poznań z Wisłą Kraków (poniedziałek, 6 grudnia, godz. 18:00) w 17. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Pojedynczy bilet kosztuje 20 zł, a grupowy 50 zł. Przedsprzedaż potrwa do piątku, a sprzedaż otwarta ruszy w sobotę, 27 listopada.

To będzie już przedostatnia w tym roku okazja do tego, żeby zobaczyć piłkarzy “Zielonych” na stadionie w Grodzisku Wlkp. 6 grudnia poznaniacy zmierzą się tam z Wisłą Kraków i powalczą o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Trener Dawid Szulczek i zawodnicy bardzo liczą na Wasze wsparcie. Wszyscy wierzymy w to, że po ostatnim gwizdku będziemy mogli cieszyć się z trzech punktów, które w obecnej sytuacji w tabeli są wręcz niezbędne!

Bilety na mecz Warta Poznań – Wisła Kraków są już dostępne w przedsprzedaży. Poniżej przedstawiamy ceny wejściówek oraz harmonogram ich dystrybucji.

Warta Poznań - Wisła Kraków. Jan Grzesik

Ceny biletów na mecz Warta Poznań – Wisła Kraków

Już przed meczem z Wisłą Płock obniżyliśmy ceny biletów i wprowadziliśmy nowość – bilet grupowy. Pojedyncza wejściówka kosztuje teraz 20 zł, bez względu na miejsce na trybunach.

Natomiast za bilet grupowy trzeba zapłacić 50 zł i upoważnia on do wejścia od czterech do sześciu osób (to maksymalna liczba, dla której można kupić wejściówki podczas jednej transakcji).

Ponadto, dzieciom do lat 3 przysługuje bilet darmowy (0 zł) – konieczne jest jego nabycie w systemie.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Warta Poznań – Wisła Kraków

Przedsprzedaż biletów ruszyła w środę, 24 listopada i przez pierwsze trzy dni, do końca dnia w piątek, 26 listopada wejściówki mogą kupować tylko te osoby, które w przeszłości nabyły na bilety.klubwarta.pl karnety, bilety lub cegiełki podczas ubiegłorocznej akcji #1912na108 i numer PESEL kibica widnieje w systemie.

Sprzedaż otwarta wystartuje w sobotę, 27 listopada.

Gdzie kupić bilet na mecz Warta Poznań – Wisła Kraków?

Kup bilet na mecz Warta Poznań - Wisła Kraków

Bilety w przedsprzedaży oraz w sprzedaży otwartej można nabyć:

– za pośrednictwem platformy bilety.klubwarta.pl

– w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156

– w sklepie futbolsport w Grodzisku Wlkp. przy ulicy Szerokiej 1.

Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z przepisami, na tym etapie sprzedaży Warta Poznań może udostępnić tylko połowę miejsc na trybunach grodziskiego stadionu. Do nabycia jest więc 2530 wejściówek – w sumie biletów i karnetów.

Nie drukuj – #SzanujZieleń

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich – w zależności od połączenia – trwa około godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w poniedziałek, 6 grudnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:03); Przyjazd: Grąblewo (15:52), Grodzisk Wlkp. (15:57)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:50); Przyjazd: Grąblewo (16:38), Grodzisk Wlkp. (16:43)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 16:56); Przyjazd: Grąblewo (17:45), Grodzisk Wlkp. (17:50)

Z meczu można będzie wrócić sprawnie również pociągiem Kolei Wielkopolskich. Odjedzie on ze stacji w Grodzisku Wlkp. o godz. 20:53, a na dworzec Poznań Główny przyjedzie o godz. 21:48.

Samochodem na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Na poniższej grafice prezentujemy plan stadionu w Grodzisku Wlkp. ze wskazanymi wejściami na poszczególne sektory oraz miejscami, w których będą sprzedawane pamiątki i gadżety.

Kibiców, którzy przyjadą na mecz samochodami zachęcamy do skorzystania z parkingu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Jest on oddalony od stadionu o ok. 500 metrów, a przejście na obiekt nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

#WARTOwspierać. Kibicuj “Zielonym” i pomóż im w walce o punkty w Ekstraklasie na stadionie w Grodzisku Wlkp.!