fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok

Na stronie bilety.wartapoznan.pl ruszyła sprzedaż biletów na mecz piłkarzy Warty Poznań z Koroną Kielce w 28. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Normalne wejściówki kosztują 25 lub 30 zł. Zachęcamy do kupowania dwupaków – na mecze z Koroną Kielce oraz Stalą Mielec – i skorzystanie z rabatu do 40 procent. Nowością jest program dla dzieci i młodzieży – „Mały Warciarz”.

We wtorek zespół trenera Dawida Szulczka zremisował 1:1 z Zagłębiem Lubin po wyjątkowo długiej przerwie reprezentacyjnej. W kwietniu „Zieloni” nie będą mieli takich przestojów – gdyż od 6 do 26 kwietnia rozegrają aż cztery mecze ligowe. Będą to kolejno: wyjazdowe starcie ze Śląskiem Wrocław, dwa domowe pojedynki (z Koroną Kielce i Stalą Mielec) oraz spotkanie z Piastem w Gliwicach.

Najbliższy mecz w roli gospodarza Warta Poznań rozegra w piątek, 12 kwietnia o godz. 18, kiedy to na Stadionie Respect Energy podejmie Koronę Kielce w ramach 28. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Bilety na to spotkanie  są już w sprzedaży. Poniżej przedstawiamy ceny kart wstępu oraz harmonogram ich dystrybucji.

Bilety na mecz Warta Poznań - Korona Kielce

Ceny biletów na mecz Warta Poznań – Korona Kielce

W tym sezonie obowiązują trzy kategorie cenowe biletów na mecze piłkarzy Warty Poznań w roli gospodarzy. Na pojedynek z zespołem z Kielc obowiązują następujące ceny:

– na sektory H, I, J (za bramkami oraz wzdłuż linii bocznej na trybunie bez zadaszenia): 13 zł (dziecko), 20 zł (ulgowy), 25 zł (normalny),

– sektory A, B, C, D (trybuna zadaszona): 15 zł (dziecko), 24 zł (ulgowy), 30 zł (normalny).

Prawo zakupu biletu ulgowego przysługuje osobom uczącym się, które w momencie zakupu karnetu mają ważną legitymację i nie ukończyły 26. roku życia, a także osobom, które w dniu zakupu ukończyły 60 lat (od 13 do 25 lat włącznie i od 60. roku życia).

Dzieciom w wieku 0-5 lat przysługuje darmowy bilet (0 zł). Bilet należy przygotować w systemie biletowym, uzupełniając wymagane dane osobowe.

Kup co najmniej 3 bilety online i zgarnij rabat 30 procent

Na meczu Waty Poznań z Korona Kielce obowiązuje promocja – przy zakupie co najmniej trzech biletów przez Internet na stronie bilety.wartapoznan.pl kibic dostanie rabat 30 procent na cały koszyk.

Zabierz bliskich, zaproś znajomych i wspólnie wybierzcie się na mecz!

Dwupak na mecze Warta Poznań - Korona Kielce i Warta Poznań - Stal Mielec

Kup dwupak i skorzystaj z rabatu do 40 procent

Zachęcamy do zakupu biletów na dwa najbliższe mecze Warty Poznań w Grodzisku Wlkp. 10 dni po starciu z Koroną na Stadionie Respect Energy „Zieloni” podejmą Stal Mielec. Będzie to starcie kończące 29. kolejkę ligową, w poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 19.

– na sektory H, I, J (za bramkami oraz wzdłuż linii bocznej na trybunie bez zadaszenia): 16 zł (dziecko), 24 zł (ulgowy), 30 zł (normalny),

– sektory A, B, C, D (trybuna zadaszona): 18 zł (dziecko), 29 zł (ulgowy), 36 zł (normalny).

Dzieciom w wieku 0-5 lat przysługuje darmowy dwupak (0 zł). Karnet należy przygotować w systemie biletowym, uzupełniając wymagane dane osobowe po wybraniu miejsca.

Dwupak można nabyć online na stronie bilety.wartapoznan.pl, a także stacjonarnie na Zielonej Wyspie Warty Poznań w Galerii King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156.

Sprzedaż dwupaków potrwa do piątku, 12 kwietnia, do godz. 18.

Wyślij bilet do portfela mobilnego Apple Wallet i Google Wallet

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do Kibiców.

Dla jeszcze większej wygody Kibiców wprowadziliśmy możliwość przesłania biletu do portfela mobilnego Apple Wallet i Google Wallet. Jak wysłać bilet do portfela mobilnego?

Bilet na mecz Warty Poznań w Apple WalletApple Wallet

1. Kup bilet na mecz z metodą dostarczenia Wydruk samodzielny.
2. Wejdź w szczegóły biletu i wybierz przycisk BILET MOBILNY.
3. Zaznacz opcję Wallet Ticket. Dodaj bilet do aplikacji jednym z możliwych sposobów:
– Skopiuj link do biletu i otwórz w przeglądarce na swoim smartfonie – bilet zostanie pobrany i zapisany w aplikacji.
– Wyślij link do biletu wiadomością SMS – wpisz swój numer telefonu i kliknij WYŚLIJ SMS. W wiadomości otrzymasz link, po kliknięciu którego pobierze się bilet gotowy do otworzenia w Apple Wallet

Bilet na mecz Warty Poznań w Google WalletGoogle Wallet

1. Kup bilet na mecz z metodą dostarczenia Wydruk samodzielny.
2. Wejdź w szczegóły biletu i wybierz przycisk BILET MOBILNY.
3. Zaznacz opcję Google Pass. Dodaj bilet do aplikacji jednym z możliwych sposobów:
– Skopiuj link do biletu i otwórz w przeglądarce na swoim smartfonie – bilet zostanie pobrany i zapisany w aplikacji.
– Wyślij link do biletu wiadomością SMS – wpisz swój numer telefonu i kliknij WYŚLIJ SMS. W wiadomości otrzymasz link, po kliknięciu którego pobierze się bilet gotowy do otworzenia w portfelu Google.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Warta Poznań – Korona Kielce

Przedsprzedaż biletów wystartowała w środę, 3 kwietnia i przez pierwsze trzy dni, do końca dnia w piątek, 5 kwietnia marca bilety mogą kupować osoby, które w tym sezonie nabyły już wejściówkę na mecz Warty Poznań (bilet lub karnet) i numer PESEL takiego kibica widnieje w systemie.

Sprzedaż otwarta biletów na mecz Warta Poznań – Korona Kielce ruszy w sobotę, 6 kwietnia.

Gdzie kupić bilet na mecz Warta Poznań – Korona Kielce

Zarówno w przedsprzedaży, jak i w sprzedaży otwartej bilety będą do nabycia:

– na stronie bilety.wartapoznan.pl,

– w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156.

– w kasie nr 2 na stadionie w Grodzisku Wlkp.; przy wejściu na sektory A i B od ul. Powstańców Chocieszyńskich (tylko w dniu meczu od godz. 17:00).

Mały Warciarz - program Warty Poznań

Nowość! Rusza program Mały Warciarz

Przy okazji meczu z Koroną Kielce Warta Poznań uruchamia program „Mały Warciarz”. To inicjatywa adresowana do wszystkich instytucji edukacyjnych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych itp., zrzeszających młodzież do 18. roku życia. Celem jest zachęcenie młodych kibiców do rozpoczęcia przygody z kibicowaniem podczas meczów piłkarskich.

Uczestnikami programu „Mały Warciarz” są zorganizowane grupy, które po po zgłoszeniu chęci przyjazdu na mecz, najpóźniej na dwa dni przed wydarzeniem, mają możliwość bezpłatnego wejścia na stadion. Upoważniają do tego bilety na wyznaczony sektor, wybrany przez klub.

Warto już dziś zostać kibicem podczas meczów Warty Poznań w Ekstraklasie!

Kliknij i dowiedz się więcej na temat na temat programu „Mały Warciarz”

Subskrypcja na bilety Warty Poznań

Korzystasz z Netfliksa, Spotify lub innych usług streamingowych? Teraz na podobnej zasadzie możesz nabyć subskrypcję na mecze Warty Poznań. Zakup biletów w modelu subskrypcyjnym to przede wszystkim wygoda, oszczędność oraz gwarancja zdobycia wejściówek na każdy mecz „Zielonych”. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz martwić się tym czy masz wystarczającą kwotę pieniędzy, aby zakupić karnet. Opłata za nabytą subskrypcję pobierana jest co miesiąc. Nie obciąża to znacząco portfela Kibica i pozwala na większą kontrolę nad swoim budżetem.

Subskrypcja na bilety Warty Poznań

Masz pytania na temat subskrypcji? Odpowiedzi na nie znajdziesz TUTAJ

#MójPierwszyRaz – akcja dla nowych kibiców

Przy okazji meczu z Koroną Kielce kontynuujemy akcję #MójPierwszyRaz. Jest ona skierowana do osób, które nie miały jeszcze okazji oglądać domowych meczów „Zielonych” z wysokości trybun.

Warunki uczestnictwa w akcji:

  • z możliwości odbioru biletu za 0 zł mogą skorzystać osoby, które pierwszy raz będą na meczu (nigdy nie miały przygotowanego biletu lub karnetu na swoje dane osobowe);
  • promocja dotyczy wyłącznie trybun standardowych;
  • z akcji wykluczony jest mecz z Legią Warszawa;
  • w akcji można skorzystać wyłącznie online na stronie https://bilety.wartapoznan.pl

Szczegóły akcji #MójPierwszyRaz można przeczytać TUTAJ

Pociągiem na mecz do Grodziska Wlkp.

Na mecz do Grodziska Wlkp. warto wybrać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. W ramach tej współpracy powstał wyjątkowy projekt, jakim jest pojazd szynowy „Warciarz”, w barwach i z herbem Warty Poznań.

W drodze na mecz kibice „Zielonych” mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich – w zależności od połączenia – trwa mniej więcej godzinę.

Proponowane połączenie kolejowe we wtorek, 2 kwietnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:49); Przyjazd: Grąblewo (16:44), Grodzisk Wlkp. (16:49)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 16:34); Przyjazd: Grąblewo (17:24), Grodzisk Wlkp. (17:29)

Powrót po meczu również jest możliwy pociągiem. Pierwszy skład po ostatnim gwizdku ruszy z Grodziska Wlkp. o godz. 20:01 (przyjazd do Poznania o 20:59), a kolejny – o godz. 21:45 i na stacji Poznań Główny będzie o godz. 22:47.

Samochodem na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Na poniższej grafice prezentujemy plan stadionu w Grodzisku Wlkp. ze wskazanymi wejściami na poszczególne sektory.

Plan stadionu w Grodzisku Wlkp.

Kibiców, którzy przyjadą na mecz samochodami zachęcamy do skorzystania z parkingu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Jest on oddalony od stadionu o ok. 500 metrów, a przejście na obiekt nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Plan stadionu w Grodzisku Wlkp.Kibicuj Warcie Poznań podczas meczów Ekstraklasy na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp.! #WARTOwspierać

Recent Videos

Kup bilet na mecz Warta Poznań – Korona Kielce. W dwupaku taniej o 40%