fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok

Bilet na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp. za 5 zł

Bilet na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp. za 5 zł

Jedyne 5 zł kosztuje bilet wstępu na mecz ligowy Warty Poznań w rundzie jesiennej sezonu 2019/20 na stadionie w Grodzisku Wlkp.

W najbliższym czasie swoje mecze w roli gospodarza Warta Poznań będzie rozgrywała na obiekcie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich 52 w Grodzisku Wlkp. To stadion oddalony od „Ogródka” przy Drodze Dębińskiej o ok. 50 km. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dotarcie do Grodziska Wlkp. będzie rodziło dodatkowe koszty, dlatego zdecydowaliśmy się obniżyć ceny biletów na mecze ligowe „Zielonych”. W sprzedaży będzie tylko jeden rodzaj wejściówki – za 5 zł. To cena, która z jednej strony pozwoli nam pokryć koszt obsługi sprzedaży biletów, a dla kibiców nie powinna stanowić przeszkody przy podjęciu decyzji o udaniu się na mecz i kibicowaniu Warcie Poznań.

Zachęcamy do nabywania biletów na mecz za pośrednictwem platformy bilety.klubwarta.pl. Zakupione tam wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu wejściówki będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie.

W rundzie jesiennej klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów.

Bilet uprawnia do wejścia na sektory A , B, C i D. Znajdują się tam numerowane miejsca pod zadaszoną trybuną od strony ul. Sportowej. Dla zmotoryzowanych kibiców są przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Sympatycy „Zielonych”, którzy na mecz do Grodziska Wlkp. zechcą wybrać się koleją, mogą wysiąść z pociągu już na stacji Grąblewo, z której do przejścia na stadion jest ok. kilometra. Podobny dystans będą mieli do pokonania kibice, którzy wysiądą na stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich (reklamują się sympatycznie brzmiącym hasłem Kolej Warta podróżowania) zajmuje mniej więcej godzinę.

Kibicu! Bądź z nami na meczach w Grodzisku Wlkp.