fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok
Zdjęcie w tle

Kontakt do trenerów

SPONSOR STRATEGICZNY logo sponsora strategicznego Enea AKADEMII WARTY POZNAŃ

Damian Kęcel

Menadżer Akademii

Wojciech Tomaszewski

Dyrektor Akademii

Dominik Piąstka

Specjalista ds. Komunikacji Akademii

Kadry szkoleniowe Akademia Warty Poznań
na sezon 2021/2022

Zespół A1

Rocznik 2003/2004

I Trener: Przemysław Bereszyński

T: 602 243 657 E: p.bereszyński@wartapoznan.pl

II Trener: Marcin Winiecki

T: 693 220 460 E: m.winiecki@wartapoznan.pl

Zespół B1

Rocznik 2005/2006

I Trener: Kamil Szulc

T: 517 742 103 E: k.szulc@wartapoznan.pl

II Trener: Kostas Milonas

T: 515 649 571 E: k.milonas@wartapoznan.pl

Zespół B2

Rocznik 2006/2005

I Trener: Albert Gośliński

T: 609 931 634 E: a.goślinski@wartapoznan.pl

II Trener: Łukasz Goiński

T: 607 728 021 E: l.goinski@wartapoznan.pl

Zespół C1

Rocznik 2007

I Trener: Daniel Ledzion

T: 605 585 696 E: d.ledzion@wartapoznan.pl

II Trener: Jakub Budych

T: 605 919 591 E: j.budych@wartapoznan.pl

Zespół C2

Rocznik 2008

I Trener: Patryk Chabowski

T: 724 128 648 E: p.chabowski@wartapoznan.pl

II Trener: Radosław Cegielski

T: 723 741 950 E: r.cegielski@wartapoznan.pl

Zespół D1

Rocznik 2009

I Trener: Mikołaj Piechowiak

T: 519 194 500 E: m.piechowiak@wartapoznan.pl

II Trener: Piotr Schulze

T: 608 067 079 E: p.schulze@wartapoznan.pl

Zespół D2

Rocznik 2010

I Trener: Piotr Mydlikowski

T: 797 581 105 E: p.mydlikowski@wartapoznan.pl

II Trener: Adam Galas

T: 509 155 977 E: a.galas@wartapoznan.pl

Zespół E1

Rocznik 2011

I Trener: Radosław Cegielski

T: 723 741 950 E: r.cegielski@wartapoznan.pl

II Trener: Bartosz Tomaszewski

T: 660 714 337 E: b.tomaszewski@wartapoznan.pl

Zespół E2

Rocznik 2012

I Trener: Szymon Czechowski

T: 507 142 961 E: s.czechowski@wartapoznan.pl

II Trener: Patryk Chabowski

T: 724 128 648 E: p.chabowski@wartapoznan.pl

Zespół F1

Rocznik 2013

I Trener: Michał Gościniak

T: 693 458 961 E: m.gosciniak@wartapoznan.pl

II Trener: Adam Andrzejczyk

T: 508 359 017 E: a.andrzejczyk@wartapoznan.pl

Zespół F2

Rocznik 2014

I Trener: Adam Andrzejczyk

T: 508 359 017 E: a.andrzejczyk@wartapoznan.pl

II Trener: Michał Gościniak

T: 693 458 961 E: m.gościniak@wartapoznan.pl

Zespół G1

Rocznik 2015

I Trener: Wiktor Kopczyński

T: 883 010 994 E: w.kopczynski@wartapoznan.pl

II Trener: Kacper Kmieciak

T: 667 657 003 E: k.kmieciak@wartapoznan.pl

Zespół G2

Rocznik 2016

I Trener: Łukasz Goiński

T: 607 728 021 E: l.goinski@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn

Roczniki 2004/2005/2006

I Trener: Anna Jankowska

T: 661 413 205 E: a.jankowska@wartapoznan.pl

II Trener: Karolina Ziółek

T: 515 572 269 E: k.ziolek@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn

Roczniki 2007/2008

I Trener: Łukasz Nowak

T: 695 928 631 E: l.nowak@wartapoznan.pl

II Trener: Karolina Ziółek

T: 515 572 269 E: k.ziolek@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn

Roczniki 2009/2010/2011

I Trener: Dagmara Zawadzka

T: 697 164 232 E: d.zawadzka@wartapoznan.pl

II Trener: Karolina Ziółek

T: 515 572 269 E: k.ziolek@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn

Roczniki 2012/2013/2014

I Trener: Anna Jankowska

T: 661 413 205 E: a.jankowska@wartapoznan.pl

Szkoła bramkarzy

Warty Poznań

 Łukasz Maćkowiak

T: 519 827 227 E: l.mackowiak@wartapoznan.pl

 Artur Topolski

T: 601 765 382 E: a.topolski@wartapoznan.pl

 Andrzej Żurawski

T: 517 232 522 E: a.zurawski@wartapoznan.pl

 Tomasz Nowaczyk

T: 663 086 888 E: t.nowaczyk@wartapoznan.pl

 Mikołaj Morawski (piłka kobieca)

T: 605 248 155 E: m.morawski@wartapoznan.pl

Sztab medyczny

Akademii Warty Poznań

 Mateusz Pietkowski

T: 886 457 858 E: m.pietkowski@wartapoznan.pl

Jakub Myszkowski

T: 696 343 566 E: j.myszkowski@wartapoznan.pl

 Oskar Orszyński

T: 696 983 318 E: o.orszynski@wartapoznan.pl

 Sylwia Ejnik (piłka kobieca)

T: 515 072 371 E: s.ejnik@wartapoznan.pl

Trener Przygotowania Mentalnego

Akademii Warty Poznań

 Marcin Ścisłowski

T: 506 731 431 E: m.scislowski@wartapoznan.pl

Trenerzy przygotowania motorycznego

Akademii Warty Poznań

Artur Ryczek

T: 784 927 021 E: a.ryczek@wartapoznan.pl

Mateusz Zawalski

T: 723 941 431 E: m.zawalski@wartapoznan.pl

Dariusz Walasek

T: 692 697 796 E: d.walasek@wartapoznan.pl

Złoty certyfikat

Sponsor Strategiczny Akademii

Partner techniczny

Partner logistyczny

Sponsorzy Akademii