fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok

Sponsorzy

Hymn Warty Poznań

Spółka Family House jest obecna na wielkopolskim rynku nieruchomości od ponad 8 lat. Przez ten okres sprzedała blisko 1000 domów i mieszkań, przez co jest jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów w regionie. Firma oferuje atrakcyjne lokalizacje inwestycji, korzystne ceny oraz standard wykończenia na najwyższym poziomie.

Family House należy obecnie do najmocniejszych i najszybciej rozwijających się firm budowlanych w Poznaniu. Spółka specjalizuje się w segmencie popularnym – tanich mieszkaniach o wysokim standardzie wykończenia. A wszystko dzięki temu, że jako jedna z nielicznych na poznańskim rynku od początku łączy działalność deweloperską z budowlaną, a zatem nie tylko prowadzi sprzedaż mieszkań, lecz także buduje wszystkie swoje inwestycje. W ten sposób w pełnym zakresie czuwa nad poprawnością prowadzonych prac i daje Klientom gwarancję terminowości oraz profesjonalizmu. Spółka nie zleca budowy zewnętrznym firmom, co ogranicza koszty i sprawia, że oferowane mieszkania są starannie wykończone, a przy tym tanie.

Family House tworzy kilkuset wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz sprawdzonych wykonawców, między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją pracą w ogromnym stopniu przyczyniają się do wysokiej sprzedaży mieszkań w Poznaniu, które oferuje deweloper Family House. Firma dysponuje również własnym parkiem maszynowym, wyposażonym w: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko – ładowarki.

Spółka łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność – co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Przy każdym swoim projekcie przywiązuje wielką wagę do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Klienci doceniają również standard wykończenia oferowanych lokali, za który spółka otrzymała wiele nagród.

Spółka pragnie spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy Klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji.


Grupa Astra Plus Sp. z o.o. to firma, która bazuje w swej pracy na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu usług porządkowych.

Chęć rozwoju i dywersyfikacji usług świadczonych dla ich klientów sprawiły, że obecnie zajmują się nie tylko wywozem odpadów, ale także sprzątaniem obiektów oraz pielęgnacją zieleni. W ramach działalności stawiają sobie za cel zapewnienie kompleksowych obsługi dostosowanej do potrzeb odbiorców. Celem jest zagwarantowanie nie tylko czystego i świeżego otoczenia, ale również miejsca, w którym klienci Grypy Astra Plus będą mogli odpocząć wśród zieleni.


Firma BENUS Sp. z o.o. powstała w Poznaniu w 1991 roku, jako jedna z pierwszych piekarni produkujących mało wówczas popularny chleb pełnoziarnisty. Obecnie jest jednym z największych w Polsce producentów chleba pełnoziarnistego, tostów, bułki tartej oraz musli. W swojej ofercie posiada również żytni chleb chrupki Finn Crisp oraz pieczywa z różnych stron świata takie jak pita, tortilla, chlebek ziołowy.

Firma BENUS posiada nowoczesny zakład produkcyjny z własnym laboratorium przeprowadzającym kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Nasi konsumenci mogą mieć całkowitą pewność, że sięgają po produkty najwyższej ja kości, spełniające polskie i europejskie normy zgodne ze standardami bezpieczeństwa i higieny produkcji, o doskonałym smaku i korzystnych walorach zdrowotnych. Przedsiębiorstwo stosując najwyższe standardy produkcji spełnia wymagania Standardu IFS i posiada stosowny certyfikat.