fbpx

Kolejny mecz o cenne punkty

W sobotnie popołudnie gracze Warty Poznań podejmą w Ogródku przyjezdnych z Pruszkowa, aby walczyć o kolejne ligowe punkty do tabeli drugiej ligi.

Gracze Znicza Pruszków w tej rundzie nie uzyskują dobrych wyników w rozgrywkach drugiej ligi. Na siedem spotkań pruszkowianie wygrali tylko jedno. Siódmego kwietnia zawodnicy z Pruszkowa pokonali ŁKS Łódź 2-0. Prócz tego jedynego wygranego spotkania ekipa prowadzona przez trenera Dariusza Żurawa zremisowała dwa mecze i przegrała aż cztery w nowym roku.

Obecnie gracze z małopolski znajdują się na jedenastym miejscu w tabeli drugiej ligi z 31 „oczkami” na koncie. Mecze wyjazdowe w wykonaniu zawodników Znicza wyglądają lepiej niż te u siebie. Pokazuje to tabela, gdzie można zobaczyć, że pruszkowianie zdobyli więcej punktów właśnie na wyjazdach.

W ekipie z Pruszkowa mianem najskuteczniejszych graczy mogą obwołać się Patryk Kubicki oraz Maciej Michalski. Obaj Ci zawodnicy na koncie mają po pięć strzelonych goli w tym sezonie rozgrywek drugiej ligi.

W pierwszym meczu obu ekip w tym sezonie Zieloni pewnie pokonali pruszkowian 3:0. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali Adrian Laskowski, Krystian Sanocki oraz Adrian Cierpka.

Początek starcia w Ogródku w ramach 27-kolejki rozgrywek drugiej ligi o godzinie 16:00.