fbpx
Siepomaga - Warta Poznań wspiera zbiórkę pieniędzy dla Nadii Szarek

Przyjdź na mecz Warty Poznań z GKS Tychy i pomóż małej Nadii

Przy okazji niedzielnego meczu Warty Poznań z GKS Tychy na stadionie przy Drodze Dębińskiej będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Nadii, która choruje na zespół Silvera-Russela i wymaga pilnej operacji w USA.

9-letnia Nadia jest siostrą jednego z zawodników młodzieżowej drużyny Warty Poznań. Dziewczynka sporo się już wycierpiała w swoim życiu, ale jest dla niej szansa na ratunek. Niestety, operacji chorego kręgosłupa, który zagraża życiu Nadii, nie można przeprowadzić w Polsce. Wykonania skomplikowanego zabiegu podejmą się lekarze ze szpitala NewYork–Presbyterian w Stanach Zjednoczonych.

Przeprowadzą operacją usunięcia obecnego implantu, który zagraża życiu Nadii. Następnie Nadię czeka ponowne założenie wyciągu czaszkowego halogravity traction na około 2 tygodnie, a potem kolejna operacja wszczepienia właściwego implantu. To bardzo, bardzo skomplikowana procedura. Opieka medyczna w USA jest najdroższa na świecie. Za życie i zdrowie Nadii musimy zapłacić ogromną kwotę. Niewyobrażalną dla zwykłego człowieka… A czasu nie ma, bo deformacja postępuje z każdym dniem. Dlatego proszę, nie – błagam o Waszą pomoc…” – pisze mama Nadii na siepomaga.pl.

Rodzice dziewczynki potrzebują blisko 3 mln zł. Dotychczas udało im się zabrać ponad 415 tys. zł, a więc niespełna 15 procent całej wymaganej kwoty. Warta Poznań włączyła się w akcję pomocy dla Nadii. W niedzielę, przy okazji meczu „Zielonych” z GKS Tychy, także kibice poznańskiej drużyny będą mogli wesprzeć zbiórkę funduszy. Na stadionie będą obecni przedstawiciele Fundacji Siepomaga, którzy będą zbierali pieniądze do puszek. Rozdadzą też ulotki informacyjne.

Zachęcamy do niesienia pomocy – dobro powraca.

Więcej na temat Nadii Szarek przeczytasz na stronie siepomaga.pl.