fbpx
Cafe Creator w Klubie Biznesu Warty Poznań

Cafe Creator partnerem Warty Poznań

Poznańska firma Cafe Creator dołączyła do Klubu Biznesu Warty Poznań. – Doceniamy i szanujemy to, w jakim kierunku rozwija się i podąża klub z ponad 100-letnią historią – mówi Kamil Pikulski z Cafe Creator. Witamy w Zielonej Rodzinie!

Nowy partner Warty Poznań to rodzinna firma z Poznania, która produkuje ekologiczną, zieloną kawę z certyfikatem BIO. Jest ona wytwarzana według własnego, opatentowanego przepisu. Dla Klubu, który przywiązuje wagę do zagadnień i działań związanych z dbaniem o środowisko naturalne, współpraca z takim podmiotem jest szczególnie cenna. Podobnie jak Cafe Creator, Warta Poznań wyznaje zasadę #SzanujZieleń.

Warta Poznań i Cafe Creator mają w planach wprowadzenie na rynek kawy z herbem „Zielonych”. A produkty poznańskiej firmy będzie można poznać już wkrótce przy okazji wydarzeń organizowanych przez Wartę Poznań.

W naszej niewielkiej, rodzinnej firmie z Poznania pomysł współpracy z Wartą Poznań został zaakceptowany od razu. Doceniamy i szanujemy to w jakim kierunku rozwija się i podąża klub z ponad 100-letnią historią – mówi Kamil Pikulski z Cafe Creator. – Cechy, które nam przeświecają, takie jak rzetelność, solidność, rodzinność czy innowacyjność bez problemu odnajdujemy w naszym partnerze z Drogi Dębińskiej. Rozwój oraz nowoczesne podejście do działalności to założenia, którymi będziemy się kierowali podczas naszej wspólnej drogi.

Cafe Creator istnieje od 2012 roku, ale firma czerpie tradycje z ponad 45-letniego doświadczenia, jakie ma w branży założycielka Cafe Creator, Ewa Jankowska. Nasz nowy partner łączy wiedzę i praktykę z entuzjazmem młodych ludzi,  dla których to pasja, a nie tylko praca.

„Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku i odpowiadając na potrzeby coraz bardziej wyedukowanego klienta mamy w swoim portfolio kawy z certyfikatem BIO! Jest to zarówno kawa zielona (surowa) jak i kawa palona. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane i pakowane ręcznie a w wnętrze tchnięta jest nasza energia i miłość do kawy! Za naszymi produktami stoją pełne przygód, autorskie podróże w najdalsze zakątki świata. Sami docieramy do plantatorów i kontraktujemy surowiec rosnący jeszcze na krzaku. Skracamy tym samym łańcuch dostaw, omijając wielkie światowe koncerny wspieramy lokalną, zazwyczaj ubogą ludność, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość i świeżość produktów”.

Cafe Creator należy do Fundacji Firm Rodzinnych. Firma zdobyła tytuł Dobra Marka 2018 i została wyróżniona m.in. w poznańskim konkursie na Lidera Przedsiębiorczości.

Więcej na temat nowego partnera „Zielonych” można przeczytać na https://cafecreator.pl/