43aspect

Dołącz do nas

Zagraj w Warcie Poznań

Warta Poznań - akademia, szkolenie dzieci i młodzieży

Drogi Rodzicu!

Twoje dziecko marzy o piłkarskiej przygodzie? Gra w piłkę nożną sprawia mu radość i satysfakcję? A może interesuje się największymi gwiazdami piłkarskimi na świecie, naśladując ich triki, nietuzinkowe zagrania i sztuczki techniczne? Możemy wspólnie zrealizować jego marzenia!

W szkółce piłkarskiej Klubu Sportowego Warta Poznań marzenia zmieniają się w rzeczywistość. Tutaj rozpoczyna się prawdziwa piłkarska przygoda, która może doprowadzić do mistrzostwa sportowego. Naszym celem nadrzędnym jest wychowanie przez sport oraz realizacja wieloletniego programu szkoleniowego. Kształcimy zawodników o wysokich umiejętnościach technicznych i niesamowitych walorach mentalnych. Naszych wychowanków cechuje ambicja, determinacja i dążenie do celu, ale też postępowanie zgodne z zasadami fair play i szacunkiem dla przeciwnika.

Rodzicu, nie zastanawiaj się długo – już teraz daj swojemu dziecku szansę przeżycia pięknej piłkarskiej przygody.

Postaw na Wartę Poznań!

Wszelkich informacji udzielają trenerzy drużyn Klubu Sportowego Warta Poznań w poszczególnych rocznikach:

Rocznik 2002

Kamil Szulc – tel: 517 742 103; e-mail: k.szulc@wartapoznan.pl

Rocznik 2003

Bartosz Majchrzak – tel: 691 170 313; e-mail: b.majchrzak@wartapoznan.pl

Rocznik 2004

Marcin Winiecki – tel: 693 220 460; e-mail: m.winiecki@wartapoznan.pl
Albert Gośliński; e-mail: a.goslinski@wartapoznan.pl

Rocznik 2005

Piotr Tomaszczak – tel: 695 638 622; e-mail: p.tomaszczak@wartapoznan.pl

Rocznik 2006

Wojciech Martinek – tel: 695 170 965; e-mail: w.martinek@wartapoznan.pl

Rocznik 2007

Jakub Budych – tel: 605 919 591; e-mail: j.budych@wartapoznan.pl
Bartosz Bejma – tel: 510 648 529; b.bejma@wartapoznan.pl

Rocznik 2008

Kostas Milonas – tel: 515 649 571; e-mail: k.milonas@wartapoznan.pl
Hubert Pilarski – tel: 733 661 347; e-mail: h.piekarski@wartapoznan.pl

Rocznik 2009

Adam Galas – tel: 509 155 977; e-mail: a.galas@wartapoznan.pl
Kacper Kikut

Rocznik 2010

Bartosz Tomaszewski – tel: 660 714 337; e-mail: b.tomaszewski@wartapoznan.pl

Rocznik 2011

Arkadiusz Miklosik – tel: 512 299 502; e-mail: a.miklosik@wartapoznan.pl
Piotr Schulze – tel: 608 067 079; e-mail: p.schulze@wartapoznan.pl

Rocznik 2012/13

Wojciech Sysiak – tel: 511 624 444; e-mail: w.sysiak@wartapoznan.pl