fbpx

Pierwszy trening Warty

Dzisiaj odbył się pierwszy trening Warty Poznań po przerwie urlopowej. Zawodnicy trenowali na boisku przy ulicy Droga Dębińska 12. Trener Bekas wraz ze sztabem szkoleniowym zadecydował, że pierwszy trening będzie miał charakter gry wewnętrznej.

W treningu zabrali udział wszyscy gracze pierwszej drużyny Warty Poznań, prócz Adriana Laskowskiego oraz Dominika Chromińskiego. Pierwszy z nich odczuwa jeszcze mały dyskomfort spowodowany zbiciem kostki, natomiast Chromiński wrócił do treningów (podczas wolnego zawodnicy trenowali indywidualnie) po kontuzji jakiej nabawił się w rewanżowym meczu z Garbarnią Kraków. Zabrakło też Wojciecha Onsorge, który w dalszym ciągu leczy zerwane troczki. Dodatkowo w treningu brali udział zawodnicy, którzy na co dzień występują w Centralnej Lidze Juniorów.

Z zespołem Warty Poznań pożegnało się trzech zawodników – Dawid Czerniejewicz, Krystian Łukaszyk oraz Jędrzej Dorynek. Czerniejewicz oraz Łukaszyk to zawodnicy, którzy całą karierę spędzili w Warcie Poznań. Przechoszili oni kolejne szczeble, aby wkońcu zadebiutować w pierwszej drużynie. Natomiast Jędrzej Dorynek spędził rok w Warcie. Przyszedł on Dumy Wildy z Obry Kościan. Chcielibyśmy podziękować jeszcze raz wspomnianej trójce za oddanie, z którym bronili zielonych barw! Dziękujemy!