fbpx

Zaległy mecz z ROW-em

Jutro warciarze rozegrają zaległy mecz z ROW-em Rybnik w ramach przesuniętej 20-kolejki drugiej ligi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.

Mecz z ROW-em, to pierwsze spotkanie rozgrywane z tych, które zostały odroczone w czasie przez warunki atmosferyczne. W środowy dzień nie zagrają tylko drużyny Gwardii Koszalin i Olimpii Elbląg. Te dwie drużyny rozegrały jedyny mecz w 20-kolejce, który odbył się planowo.

Zespół ROW-u, z którym warciarze zmierzą się w środowe popołudnie plasuje się idealnie w środku tabeli drugiej ligi. Gracze z Rybnika zajmują obecnie dziewiąte miejsce z dwudziestoma pięcioma oczkami na koncie. Rybniczanie na swoim koncie nie mają pokaźnego bilansu spotkań. Sześciokrotnie podopieczni Marka Koniarka zwyciężali, natomiast aż dziewięć razy musieli uznać wyższość rywala, resztę dopełnia siedem remisów.

U siebie rybniczanie grają bardzo w kratkę. Zawodnicy ROW-u na własnym boisku zwyciężali czterokrotnie, czterokrotnie również dzielili się punktami z gośćmi, natomiast trzy razy musieli oddać punkty przyjezdnym. W meczach ROW-u pada bardzo wiele bramek. Rybiczanie są zespołem, który stracił najwięcej bramek w lidze, wespół z Gwardią Koszalin, ale również zdobywają sporo bramek i z 35 golami plasują się w czołówce najskuteczniejszych zespołów w lidze.

Początek spotkania  w Rybniku punktualnie o godzinie 17. O ewentualnej transmisji będziemy informować na naszym facebooku, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego fanpage.