fbpx

Selenka sponsorem meczu Warty z Olimpią

Producent wód firma Selenka sponsorem meczu Warta Poznań – Olimpia Elbląg.

Firma Selenka bardzo aktywnie uczestniczy w życiu sportowym wielu klubów, w tym także Warty Poznań. Producent wód z Wienieca – Zdrój jest sponsorem Warty i dostarcza swoje produkty, aby gracze Zielonych byli odpowiednio nawodnieni podczas ligowych zmagań.

Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna o niezwykłych właściwościach: bogata w selen, lit, magnez, wapń i potas. Stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego człowieka. Scharakteryzowana jako średniozmineralizowana, wydobywana jest ze źródła studni głębinowej w Wieńcu-Zdroju na Kujawach, miejscowości uzdrowiskowej od 1923 roku. Woda posiada aktualne badania, przeprowadzone przez Państwowy Zakład Higieny w Poznaniu.

Bardzo ciepła sobota, to też trzeba zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Osoba, która na trybunach będzie posiadała barwy Warty i trzymała wodę od firmy Selenka, którą można nabyć w na przykład w sklepie Olimpijczyk, ma szansę na wygranie całej zgrzewki wody! Rozwiązanie konkursu podczas przerwy