fbpx

Hiszpańska potyczka

W poniedziałek w Opalenicy piłkarze Warty Poznań rozegrają swój czwarty mecz sparingowy tego lata. Przeciwnikiem Warciarzy będzie zespół AFE, złożony z hiszpańskich graczy bez kontraktów.

W poniedziałkowym sparingu Zieloni powalczą o pierwsze zwycięstwo podczas tegorocznego letniego okresu przygotowawczego. Jak do tej pory “Duma Wildy” w trzech rozegranych meczach towarzyskich raz zremisowała i dwa razy przegrała, nie strzelając ani jednej bramki. Rywalem ekipy trenera Petra Nemca będzie zespół AFE (Związku Piłkarzy Hiszpańskich), w którego skład wchodzą piłkarze, którzy nie są związani kontraktem z żadnym klubem. Mecze sparingowe to dla nich doskonała okazja do tego, by swoją postawą wywrzeć pozytywne wrażenie na potencjalnych pracodawcach, więc z pewnością będą oni wymagającym rywalem dla zespołu Warty.

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Opalenicy. Jest to teren doskonale znany Warciarzom, bowiem wcześniej zagrali oni tam już dwa mecze towarzyskie tego lata (przegrane 0:2 derby Poznania z Lechem oraz zremisowany bezbramkowo mecz z Miedzią Legnica). Rozpoczęcie poniedziałkowego sparingu zaplanowane jest na godzinę 18:00.