fbpx

Warta Gorzów Wlkp. kolejnym sparingpartnerem

W sobotę w Grodzisku Wielkopolskim Zieloni rozegrają kolejny, piąty już mecz sparingowy podczas letniego okresu przygotowawczego. Rywalem poznańskiej Warty będzie jej imienniczka z Gorzowa Wielkopolskiego.

W poprzednich meczach towarzyskich piłkarzom trenera Petra Nemca nie wiodło się zbyt dobrze. W czterech spotkaniach Warciarze nie odnieśli ani jednego zwycięstwa, dwukrotnie remisując i tyle samo razy przegrywając. Wypada jednak dodać, że w dotychczasowych meczach kontrolnych “Dumie Wildy” przyszło się zmierzyć głównie z wyżej notowanymi przeciwnikami (w tym z występującymi w Ekstraklasie Lechem Poznań i Miedzią Legnica oraz z mistrzem Rumunii CFR Cluj). W sobotnim sparingu Zieloni po raz pierwszy tego lata staną naprzeciwko drużynie z niższej klasy rozgrywkowej. Ich rywal, Warta Gorzów Wielkopolski to bowiem tegoroczny beniaminek III ligi w grupie trzeciej.

Sobotni mecz zostanie rozegrany na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00. Wstęp na sparing z Wartą Gorzów Wielkopolski jest wolny.