fbpx

Pierwszy mecz w Grodzisku

Informujemy, że pierwsze domowe spotkanie sezonu 2018/2019 w Fortuna 1 Liga z Garbarnią Kraków (w piątek o godz. 17.45) zostanie rozegrane na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Lokalizacje następnych domowych spotkań będą podawane w terminie późniejszym, ponieważ na stadionie przy Drodze Dębińskiej w dalszym ciągu toczą się prace mające na celu dostosowanie obiektu do wymogów licencyjnych Fortuna 1 ligi.

Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny wzrosną o 5 zł. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę i będzie prowadzona w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12 w godz. 9.00-15.00. W dniu meczu, czyli w piątek w godz. 9.00-12.00 – także w siedzibie klubu – będzie jeszcze możliwość nabycia biletu na zasadach przedsprzedaży, a więc w obniżonej cenie. Zapraszamy do korzystania z tej możliwości.

Klub nie prowadzi na razie sprzedaży karnetów. Ich dystrybucja rozpocznie się z momentem uzyskania zgody na rozgrywanie domowych spotkań w „ogródku”.