fbpx

Warta Poznań gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Udział w profesjonalnym treningu I-ligowego zespołu Warty Poznań i oryginalną koszulkę meczową z autografami piłkarzy można licytować na aukcjach charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra w tym roku po raz 27. W tym roku pieniądze są zbierane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Warta Poznań, jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Polsce, dwukrotny mistrz kraju, również włączyła się w zbiórkę pieniędzy.

Klub przekazał na licytację oryginalną koszulkę I-ligowej drużyny. Jest to egzemplarz, w którym w kilku meczach rundy jesiennej występował zawodnik “Zielonych” Jakub Kiełb. Koszulka jest w stanie idealnym i z pewnością będzie wspaniałą pamiątką.

Link do aukcji

Kto wie, czy nie większą atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w profesjonalnym treningu pierwszej drużyny Warty Poznań. Zwycięzca aukcji będzie mógł spełnić swoje marzenia i przynajmniej na dwie godziny stać się prawdziwym piłkarzem.

Link do aukcji

Obie aukcje potrwają do 23 stycznia.

Ponadto Warta Poznań przekazała dwie koszulki z autografami sztabom WOŚP w Suchym Lesie i w Gorzowie. Ten pierwszy otrzymał na licytację podczas 27. Finału także zestaw klubowych gadżetów.

Zachęcamy do udziału w aukcjach.