fbpx
Bytovia Bytów - Warta Poznań 0:0. Trenerzy Petr Nemec i Adrian Stawski

Trenerzy zgodni: remis Warty z Bytovią sprawiedliwy

Trener Warty Poznań Petr Nemec stwierdził, że wynik odpowiada temu, co się działo na boisku, jednak zaznaczył, że to zieloni stworzyli sobie więcej sytuacji: – Uważam, że w bramkowych sytuacjach wygraliśmy 2:1, ale na bramkowe sytuacje się nie gra. Jeżeli nie strzelisz żadnej bramki, to kończysz wynikiem 0:0.

Mimo tego wyniku, trener Warty był zadowolony z gry – Jeżeli miałbym ocenić swój zespół, to to co sobie powiedzieliśmy, ta organizacja była w porządku. Cierpliwie czekaliśmy na swoje sytuacje, które przyszły. Praktycznie nie pozwoliliśmy przeciwnikowi dojść do okazji, prócz tej której oddał Hiszpański.

Czerwona kartka nas trochę przyhamowała, jednak zmiany, które szybko zrobiliśmy, dalej nie pozwoliły przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł – podsumował swoją wypowiedź Petr Nemec.

W podobnym tonie wypowiadał się szkoleniowiec Bytovii Bytów Adrian Stawski: – Myślę, że mecz skończył się sprawiedliwym remisem. My też konsekwentnie realizowaliśmy zadania, co prawda wdarło się w nasze szeregi trochę niepewności. Dużo było niecielnych podań, nad tym będziemy chcieli w tygodniu popracować.

Następny mecz “Zieloni” rozegrają w niedzielę 10 marca o godzinie 15:00. Naszym rywalem będzie zespół Podbeskidzia Bielsko-Białej.

Zobacz zdjęcia z meczu Bytovia Bytów – Warta Poznań