fbpx
Tomasz Wichniarek, dyrektor zarządzający Warty Poznań S.A.

Tomasz Wichniarek kończy pracę w Warcie Poznań

W nowym sezonie Tomasz Wichniarek nie będzie już pełnił funkcji dyrektora zarządzającego w Warcie Poznań S.A. Pracował w klubie od października 2018 roku.

Skończył się dla mnie pewien etap. Dosyć krótki, ale udało się w tym czasie zrobić w klubie parę fajnych rzeczy. Przede wszystkim zespół utrzymał się w I lidze, co jest fundamentem do tego, żeby Warta Poznań mogła się dalej rozwijać. Została stworzona strategia, której nie będzie mi dane realizować, ale stanowi ona podwalinę pod budowę solidnego klubu przy Drodze Dębińskiej. Ruszyły projekty “Warta Talent” i rekrutacja do zespołu amp futbolu – mówi Tomasz Wichniarek. – Dziękuję wszystkim za pracę włożoną w rozwój klubu. Wywodzę się z Warty, więc nie mówię “żegnajcie”, a “do zobaczenia”. Na przykład na meczu w “Ogródku”.

Tomasz Wichniarek był w przeszłości kierownikiem drużyny Warty Poznań, asystentem trenera, następnie prowadził drużynę rezerw, aż wreszcie samodzielnie objął pierwszy zespół “Zielonych”. Na Wildę wrócił na początku października ubiegłego roku. Objął wówczas stanowisko dyrektora zarządzającego Warty Poznań S.A.

Chcę bardzo podziękować dyrektorowi za jego wkład w rozwój piłkarskiej Warty Poznań. Tym bardziej, że był to szczególnie trudny okres, ponieważ w klubie zachodziły duże zmiany organizacyjne. Życzę Tomkowi powodzenia w dalszej karierze zawodowej – mówi Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A.