fbpx
Dawid Frąckowiak odchodzi z Warty Poznań

Dawid Frąckowiak nie jest już dyrektorem sportowym Warty Poznań

Umowa Dawida Frąckowiaka z Wartą Poznań została rozwiązana za porozumieniem stron. Dyrektor sportowy odszedł z klubu i wrócił do Mieszka Gniezno, w którym pracował przed przyjściem do Warty Poznań w grudniu 2018 roku.

Kończę pracę w Warcie Poznań z podniesioną głową. Spotkałem tutaj grupę pasjonatów i oddanych klubowi ludzi, z którymi tworzyliśmy zwartą grupę. Myślę, że przez te pół roku udało mi się poprawić funkcjonowanie wielu obszarów, ale, niestety, nie wszystkie, które bym chciał. Oczywiście najbardziej cieszę się z tego, że mogłem mieć swój wkład w utrzymanie się “Zielonych” w Fortuna 1. Lidze. Jak również z tego, że swoją pracą zyskałem zaufanie władz klubu, które widziały mnie dalej w strukturach Warty Poznań – mówi Dawid Frąckowiak i tak tłumaczy powody odejścia z Drogi Dębińskiej: – Ogromny sentyment do macierzystego klubu i pozytywny klimat dla piłki nożnej, jaki panuje w Gnieźnie spowodował, że zdecydowałem się na powrót do Mieszka. Chcę tam dokończyć pracę, której nie było mi dane kontynuować po rundzie jesiennej minionego sezonu.

Chociaż nie będzie mnie już w Warcie Poznań, będę kibicował temu klubowi i trzymał mocno kciuki za sukcesy w kolejnym sezonie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy… – dodaje były już dyrektor sportowy “Zielonych”.

Dziękujemy Dawidowi Frąckowiakowi za duże zaangażowanie w pracę dla Warty Poznań. Życzymy sukcesów i skutecznej realizacji planów w rodzinnym mieście. Do zobaczenia na sportowym szlaku!

Wkrótce zostanie ogłoszone nazwisko nowego dyrektora sportowego Warty Poznań.